Branża

Przedszkole firmowe Forte otwarte

Na terenie przedszkola firmowego Forte znajdują się dwa duże place zabaw.

Przedszkole firmowe Forte otwarte

31 sierpnia uroczyście otwarte zostało przedszkole firmowe Fabryk Mebli Forte w Ostrowi Mazowieckiej.

Przedszkole firmowe Fabryk Mebli Forte, wraz z oddziałem żłobkowym, powstało z myślą o pracownikach Forte. Podstawowym celem placówki jest wspieranie młodych rodziców, umożliwienie im powrotu do pracy bez dodatkowego stresu, a także ułatwienie pogodzenia życia rodzinnego z zawodowym.

Nowocześnie zaprojektowany budynek przedszkola spełnia nie tylko najwyższe normy bezpieczeństwa. Wyróżnia się też oryginalną, niebanalną architekturą. Na terenie przedszkola znajdują się dwa duże place zabaw, a także patio, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Również wnętrze robi ogromne wrażenie. Znajdziemy w nim estetyczne, przestronne i nowocześnie wyposażone sale.

Przedszkole firmowe Forte: sale są przestronne i nowocześnie wyposażone.
Przedszkole firmowe Forte: przestronne i nowocześnie wyposażone sale.

Przedszkole prowadzone systemem dwujęzycznym, polsko-angielskim, na podstawie autorskiego programu nauczania. Program ten wykorzystuje metodę immersji i zakłada zanurzanie dzieci w języku angielskim przez połowę czasu, jaki spędzają w przedszkolu. W trosce o wszechstronny rozwój dziecka, uwzględniający jednocześnie jego indywidualność, przedszkole zapewnia bogaty program zajęć dodatkowych. Duży nacisk kładziony jest również na prawidłowe żywienie przedszkolaków, wspierające ich odporność.

ZOBACZ TAKŻE: Przedszkola Forte – w trosce o dzieci