fbpx
Branża

Przedszkole firmowe Forte otwarte

Na terenie przedszkola firmowego Forte znajdują się dwa duże place zabaw.

Przedszkole firmowe Forte otwarte

31 sierpnia uroczyście otwarte zostało przedszkole firmowe Fabryk Mebli Forte w Ostrowi Mazowieckiej.

Reklama
Meblarski-1000-banner-srodtekstowy-750x100-gif-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Przedszkole firmowe Forte, wraz z oddziałem żłobkowym, powstało z myślą o pracownikach Forte. Celem placówki jest wspieranie młodych rodziców, umożliwienie im powrotu do pracy bez dodatkowego stresu oraz ułatwienie pogodzenia życia rodzinnego z zawodowym.

Nowocześnie zaprojektowany budynek przedszkola spełnia nie tylko najwyższe normy bezpieczeństwa, ale wyróżnia się też architekturą. Na terenie przedszkola znajdują się dwa duże place zabaw oraz patio, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Również wnętrze robi wrażenie – sale są estetyczne, przestronne i nowocześnie wyposażone.

Przedszkole firmowe Forte: sale są przestronne i nowocześnie wyposażone.
Przedszkole firmowe Forte: sale są przestronne i nowocześnie wyposażone.

Przedszkole prowadzone jest systemem dwujęzycznym, polsko-angielskim, na podstawie autorskiego programu nauczania. Program ten wykorzystuje metodę immersji i zakłada zanurzanie dzieci w języku angielskim przez połowę czasu, jaki spędzają w przedszkolu. W trosce o wszechstronny rozwój dziecka, uwzględniający jednocześnie jego indywidualność, przedszkole zapewnia bogaty program zajęć dodatkowych. Duży nacisk kładziony jest również na prawidłowe żywienie przedszkolaków, wspierające ich odporność.

ZOBACZ TAKŻE: Przedszkola Forte – w trosce o dzieci