Branża

MEUBLES wirtualny sklep meblowy

MEUBLES wirtualny sklep meblowy.

MEUBLES wirtualny sklep meblowy

Możemy w kilka sekund odbyć podróż na nieznany nam kraniec świata i dokonać bezpośredniej rezerwacji miejsca w hotelu lub kupić tam interesującą nas książkę.

Możemy  zarezerwować miejsce w samolocie, który w ciągu kilkudziesięciu godzin dowiezie nas w pobliże tego miejsca. Możemy wynająć już dzisiaj samochód, którym dojedziemy dokładnie do miejsca docelowego. Wreszcie: możemy innej osobie w kilkadziesiąt sekund przesłać bity informacji na dziesiątki tysięcy kilometrów lub też pobrać interesujące nas  informacje.

Wszystko to on line. Czyż to nie jest czas wyjątkowych możliwości?

MEUBLES wirtualny sklep meblowy – to świat wyjątkowych mebli oraz dodatków. Urządzamy piękne wnętrza,  oddając do Twojej dyspozycji bogatą kolekcję mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz.

MEUBLES powstał po to, aby pomóc zmaterializować Twoje wirtualne pomysły atrakcyjnego, przytulnego, po prostu wyjątkowego wnętrza w Twoim domu.

MEUBLES to 22 lata doświadczenia w produkcji mebli.  22 lata rzetelności  i najwyższej jakości materiałów, z których produkujemy meble dla Ciebie.   22 lata praktyki w projektowaniu udogodnień i rozwiązań ułatwiających  użytkowanie mebli.

MEUBLES gwarantuje możliwość bezproblemowego zwrotu zakupionego   mebla, jeżeli nie spełnia on choćby jednego kryterium jakościowego i funkcjonalnego zawartego w formularzu zamówienia.

Wirtualny sklep meblowy powstał z myślą o ludziach ceniących wolność wyborów, których możemy dokonywać w krótkim czasie. Wyborów trafnych i w niewielkim procencie obarczonych porażką. Decyzji zakupowych w ciągu kilku minut skonsultowanych z ekspertem lub porównanych z ofertą innych sklepów o podobnym  profilu  sprzedaży.

Jednym  z  ważniejszych  kryteriów  wpływających  na dobór  asortymentu, a przede wszystkim kierunek rozwoju naszego serwisu są sugestie dotyczące preferencji oraz potrzeb napływające ze strony naszych Klientów. Zrobimy wszystko co będzie możliwe, aby tej zasadzie sprostać w sposób satysfakcjonujący dla każdej z zainteresowanych stron.

MEUBLES to gwarancja bezpiecznych zakupów mebli on line

MEUBLES to możliwość zapoznania się z szeroką paletą gotowych pomysłów na to jak na nowo zaaranżować przestrzeń w Twoim domu. Na naszych stronach znajdziesz praktyczne informacje, porady oraz adresy interesujących serwisów wnętrzarskich.

MEUBLES to możliwość kontaktu telefonicznego z naszymi konsultantami.

MEUBLES to Twoje prawo do zamówienia darmowego próbnika tkanin obiciowych. Wiemy jak     ważne   jest to co widać, a przede wszystkim jak istotne jest to co odczuwalne podczas dotyku, gdy wybór dotyczy zakupu właściwego mebla.

Siedząc w wygodnym fotelu z laptopem na kolanach i kubkiem ulubionego napoju pod ręką – być może wszystkie te rzeczy kupiliśmy on line – przeglądamy internetowe katalogi mebli oraz dodatków wystroju wnętrz. Gdzie jesteśmy? W domu. Także, ale również jesteśmy w sklepie meblowym, dokonując zakupu lub szukając pomysłów na urządzenie naszego pokoju.

Realna i wirtualna rzeczywistość przenikają się dzisiaj w tak wielkim stopniu, że urzeczywistniają się wzajemnie. Urzeczywistniają w formie zrealizowanego marzenia. Bez względu na to czy dotyczy ono zakupu wakacyjnej wycieczki, produktów codziennego użytku, w tym żywności, czy też mebli.

Czy to nie jest dowód na wyjątkowość czasów w których żyjemy? Każdy zna własną odpowiedź na to pytanie. My w to wierzymy i stało się to rudymentem naszego działania oraz  przesłaniem projektu, który stworzyliśmy.

MEUBLES wirtualny sklep meblowy. Sklep internetowy z wyjątkowymi meblami oraz dodatkami wyposażenia wnętrz.

Gorąco zachęcam do odwiedzin

Anna Janusiewicz
Koordynator Projektu