Firmy na targach

Wspaniały włoski design

Stoisko Arte Metal Style, dystrybutora Marella Design na targach Warsaw Home 2023

Wspaniały włoski design

W firmie Arte Metal Style, niepowtarzalny i ceniony na całym świecie włoski design uchwytów dostępny jest od ręki.

Od ponad 20 lat firma sprzedaje na polskim rynku produkty Roberto Marella Design, włoskiego producenta uchwytów i gałek meblowych. Dzięki tak długotrwałej współpracy, produkty o najlepszych włoskich tradycjach rzemieślniczych są dostępne w Polsce. Jakość i świetny design oraz stała dostępność produktów to niezaprzeczalne atuty Arte Metal Style. Firma jest bardzo uważna na potrzeby klientów, szybko reaguje na zmieniające się trendy designu na rynku akcesoriów meblowych. Odważnie wprowadza na rynek uchwyty w różnych stylach i kolorach. Warto bliżej przyjrzeć się firmowej ofercie, bo relacja ceny do jakości jest bardzo atrakcyjna. Dodatkowo, firma bierze na siebie odpowiedzialność za stany magazynowe, co sprawia, że klienci są odciążeni z tego obowiązku, a zamówienia realizowane są bardzo szybko.

Na Warsaw Home firma zaprezentowała produkty wybrane z oferty ponad tysiąca wzorów. Uchwyty są bardzo dobrej jakości, a ich wzornictwo jest zachwycające, kreatywność i wyobraźnia włoskich designerów przy tworzeniu uchwytów sięga bardzo daleko, a inspiracje bywają zaczerpnięte z historii, architektury i krajobrazu Włoch.

Oferta Arte Metal Style obejmuje głównie uchwyty ze znalu i mosiądzu w różnorodnej stylistyce i w zróżnicowanych wykończeniach. Odbiorcy z Polski najchętniej wybierają produkty w chromie, złocie i czerni, jednak paleta wyboru jest naprawdę szeroka. Obejmuje również tak zachwycające uchwyty i gałki jak te z porcelaną, kryształami, marmurem, szkłem Murano, bursztynem czy z masą perłową. Warto podkreślić, że przy wyjątkowym pięknie są one bardzo funkcjonalne. Najczęściej dostępne są w kompleksowych gamach obejmujących np. uchwyt, gałkę i wieszak. Uchwyty i gałki meblowe by Marella Design zyskują międzynarodową popularność oraz zaspokajają zróżnicowane potrzeby odbiorców.