Firmy na targach

Zapewnić klientowi komfort

Ekspozycja Wersal na targach Warsaw Home 2023

Zapewnić klientowi komfort

Fabryka Mebli Wersal na targach Warsaw Home zaprezentowała nie tylko topowe kolekcje mebli tapicerowanych i łóżek, ale też narzędzia ułatwiające pracę architektów wnętrz i klientów biznesowych.

Na prawie 1 tys. m2 ekspozycji zlokalizowanej w prestiżowej hali F można było obejrzeć meble tapicerowane tkaninami i skórą, a także łóżka. W tym sektorze Fabryka Mebli Wersal zaprezentowała produkty, które niedawno miały swoją premierę na prestiżowych targach M.O.W. w Niemczech. Zaprezentowaliśmy je naszym klientom, aby mogli się z nimi zapoznać, dotknąć, obejrzeć jak są wykonane – powiedział Przemysław Kawecki, dyrektor marketingu. Na targach pokazaliśmy topowe, najlepsze kolekcje mebli tapicerowanych. Dodatkowo, zaprezentowaliśmy kolekcje mebli skórzanych, które część klientów miała już możliwość obejrzeć w Bad Salzuflen. Postanowiliśmy rozwinąć ten sektor ze względu na zapytania odbiorców o meble w skórze. Nie prognozujemy, że będą miały znaczący udział w sprzedaży, ale chcemy dać klientom możliwość wyboru. Stawiamy na lepsze jakościowo skóry. W przyszłości będziemy sięgali po materiały z jeszcze wyższej półki – zaznaczył.

Otwarte stoisko Fabryki Mebli Wersal i atrakcyjna oferta przyciągnęły liczne grono odwiedzających, w tym profesjonalistów z branży. W tej grupie nie zabrakło m.in. zapytań kontraktowych. Przedstawicieli firmy cieszyły zwłaszcza kontakty z architektami i projektantami wnętrz, którym dedykowane są targi Warsaw Home. Z myślą o nich przygotowano katalogi z materiałami marketingowymi. Zaprezentowano w nich najlepsze modele w tkaninach i skórach naturalnych. Niezwykle ciekawa jest aplikacja Wersal AR. Cały czas rozwijamy tę aplikację, bo bardzo spodobała się ona naszym klientom. Korzystają z niej profesjonaliści, ale też z przyjemnością sięgają po nią klienci detaliczni. W aplikacji wykorzystujemy możliwości rzeczywistości rozszerzonej. Niedawno rozbudowaliśmy ją o wybór kolorów tkanin. Klient wybiera model mebla i sprawdza jak będzie wyglądał w danej tkaninie w wybranym pomieszczeniu. Znacząco ułatwia to możliwość wyobrażenia sobie jak będzie wyglądał produkt w danym wnętrzu – powiedział Przemysław Kawecki. Firma pracuje już nad nowymi rozwiązaniami. Można będzie zobaczyć, jak mebel wygląda w wybranej tkaninie przy wykorzystaniu aplikacji i kamery w telefonie. Cyfryzacja jest potrzebna. Wszystkie nasze materiały renderingowe, z wyjątkiem skór, są to materiały 3D. Proponujemy je projektantom, którzy mogą je ściągnąć do aplikacji. Często sygnalizują, że potrzebują naszych renderów. Łatwo możemy się zaadaptować do ich środowiska – zaznaczył dyrektor marketingu Fabryki Mebli Wersal.

O najnowszych propozycjach i inwestycjach Fabryki Mebli Wersal można będzie porozmawiać w nowym kompleksie ekspozycji mebli z salami konferencyjnymi oraz restauracją. Salon zlokalizowany przy siedzibie firmy ma 4 tys. m2 i będzie służył jako całoroczne miejsce spotkań. Będzie otwarty dla wszystkich klientów biznesowych, projektantów i architektów.

Łóżka z oferty Wersal na targach Warsaw Home 2023

CZYTAJ TAKŻE: Jesienne nowości Wersal