Firmy na targach

REJS wśród najlepszych

Rejs - stoisko na targach Interzum 2023 - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

REJS wśród najlepszych

Targi Interzum 2023 były prawdziwą ucztą dla miłośników dobrego designu. Na setkach stoisk zaprezentowano tysiące innowacji i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o komforcie dnia codziennego. Wśród nich nie zabrakło propozycji marki REJS.

Odbywające się co dwa lata w Kolonii targi Interzum to jedna z najważniejszych imprez poświęconych wzornictwu użytkowemu. Prezentowane tu rozwiązania i innowacje nadają ton całej branży meblowej i akcesoryjnej. Co w tym roku pokazali najlepsi projektanci i producenci, w tym oczywiście i firma REJS?

REJS na Interzum

Oferta firmy REJS, obchodzącej w tym roku 30-lecie, rozwija się bardzo intensywnie. Pierwszy obszar to akcesoria meblowe, drugi – produkcja zleceniowa pod projekty. Trzecim, coraz mocniejszym obszarem są komponenty do produkcji mebli tapicerowanych. Ich wszechstronność wpisywała się w najnowsze światowe trendy i innowacje.

Rejs - stoisko na targach Interzum 2023 - cargo wysokie - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

Oglądając targowe ekspozycje nie sposób było nie odnieść wrażenia, że codzienność może być i łatwiejsza, i piękniejsza. Meble – ich komponenty i całe zabudowy, a także akcesoria do nich tworzone, zachwycały jakością, precyzją wykonania, naciskiem na detale i innowacyjnością.

Uwagę przyciągały kolory inspirowane barwami ziemi, żywe rośliny, w tym wertykalne ogrody i naturalne forniry – drewniane i kamienne. Projektanci postawili na autentyczność oraz funkcjonalność w nowym tego słowa znaczeniu. Obecnie nie ogranicza się ona jedynie do bezawaryjności, ale oznacza prawdziwą użyteczność. Proponowane produkty, w tym akcesoria meblowe, rozwiązują realne problemy i niwelują niedogodności. A do tego zapewniają komfort i cieszą oczy.

W trend ten idealnie wpisują się produkty prezentowane na ekspozycji np. nowe systemy Cargo Maxi z kolekcji PURO: Space oraz Space DUO. Te wyjątkowo pojemne systemy organizacji pozwalają zamienić wysoką szafkę kuchenną w praktyczną spiżarkę. Dzięki zastosowaniu stelaża na froncie szafki (Maxi Space DUO) uzyskujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania produktów, a jednocześnie poprawiamy dostęp do znajdujących się w niej zapasów. Moduły Space można zamontować w konfiguracji typu side by side, to znaczy zamontować wersję lewą i prawą w dwóch sąsiadujących szafkach, albo w jednej pojemnej szafie. Uzyskamy większą przestrzeń przechowywania i perfekcyjne zagospodarowanie mebli. Kolorystyka systemów z kolekcji PURO: dębowy fornir połączony z matową czernią oraz szkło zestawione z bielą, świetnie wpisują się w najmodniejsze trendy wzornicze.

Interesujące są propozycje do szafek narożnych: Corner Space i Corner Space Plus. Ich udoskonalona konstrukcja i zastosowanie dodatkowych, specjalnych mechanizmów nie tylko pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń przechowywania, ale też sprawia, że wysunięcie koszy jest jeszcze łatwiejsze.

Rejs - stoisko na targach Interzum 2023 - szuflada - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

Szuflady Ultra Box to kolejna nowość w ofercie firmy REJS zaprezentowana na Interzum 2023. Nowa, cienka szuflada to udana synergia funkcjonalności i estetyki. Starannie dopasowane przegrody i wkłady skutecznie pomagają zachować porządek. I to nie tylko w kuchni, ale też w sypialni, biurze, łazience i garderobie. Dzięki nim nie musimy nerwowo szukać zapodzianych gdzieś przedmiotów podczas pracy, przygotowania posiłków, czy przygotowywania się rano do wyjścia z domu. Wszystko jest zawsze na swoim miejscu, tuż pod ręką. Szuflady pozwalają na wykorzystanie przestrzeni według naszych potrzeb. Na uwagę zasługuje różnorodność kolorystyki a także szeroka oferta organizerów. Są to wygodne rozwiązania również dla osób, które mają ograniczony budżet – powiedziała Joanna Posadzy, dyrektor marketingu REJS. Integracja firmowych rozwiązań z frontami lub pojemnikami na odpady pozwala dostosować je do naszego stylu życia.

Na majowych targach Interzum nie zabrakło nacisku na detale i produkty, na które zazwyczaj nie zwracamy uwagi. Utrzymane w czerni nowe ociekarki kuchenne REJS udowodniły, że nawet tak niepozorne elementy kuchennej zabudowy mogą stanowić ich ozdobę. I to nie tracąc nic ze swojej funkcjonalności. Uwagę odwiedzających przyciągnęły także: funkcjonalna osłona syfonu oraz linia dedykowana sortowaniu bielizny. REJS pomyślał także o nowych funkcjonalnościach garderoby oferując kosze, wieszaki, pantografy oraz wkłady pomagające uporządkować drobiazgi.

Interzum na plus

Duże zainteresowanie odwiedzających ekspozycję firmy REJS na targach Interzum – a tych, było naprawdę wielu, budziły uchwyty i systemy oświetleniowe, które marka wprowadziła do oferty w ubiegłym roku. Nowoczesne rozwiązania świetlne, a także cały potrzebny osprzęt – od złączek, poprzez zasilacze po włączniki, pozwala tworzyć imponujące instalacje, a przez to kreować niepowtarzalny nastrój wnętrz. Co ważne, systemy te, oparte na technologii LED są jednocześnie energooszczędne i przyjazne środowisku.

W imieniu firmy REJS chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska na targach Interzum w Kolonii. Cieszymy się, że mieliśmy okazję zaprezentować nasze produkty i usługi oraz nawiązać nowe kontakty biznesowe. Mamy nadzieję, że nasza oferta spełniła Państwa oczekiwania i że będziemy mogli nawiązać owocną współpracę w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i zapraszamy do dalszego kontaktu – powiedziała Joanna Posadzy.

www.rejs.eu
www.e-rejs.eu

ZOBACZ TAKŻE: Wszystkie oblicza szuflad REJS