Firmy na targach

Nowoczesny design w najwyższej jakości

Stoisko My Modern Home na targach Meble Polska 2023, wieszaki na ubrania w różnych kolorach zawieszone na brązowej ścianie - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl

Nowoczesny design w najwyższej jakości

Funkcjonalność może iść w parze z designem, co udowadnia polska marka My Modern Home na targach Meble Polska 2023 w Poznaniu.

Producent i właściciel marki My Modern Home zaprezentował na targach Meble Polska 2023 m.in. wyróżnione Diamentem Meblarstwa 2023 kolekcje Space i Modulo. Marka przedstawiła ofertę mebli do salonu – stoliki kawowe i pomocnicze, lustra, konsole oraz mebli do przedpokoju – lustra, wieszaki, ławki i pufy. Stoisko targowe znalazło uznanie Kapituły Konkursowej, która przyznała firmie nagrodę Acanthus Aureus za wyróżniającą się prezentację produktów.

Na ekspozycji nie zabrakło również nowych modeli, materiałów oraz kolorów. Zwiedzający mogli na żywo sprawdzić jakość wykonania mebli tapicerowanych, drewnianych blatów, wytrzymałość laminatów kompaktowych oraz naturalność kamieni i spieków.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania naszą ofertą oraz ciepłego przyjęcia nowości przez odwiedzających targi. Cieszą nawiązane, liczne kontakty oraz złożone na stoisku zamówienia, w szczególności od klientów, którzy po raz pierwszy spotkali markę My Modern Home. Jesteśmy otwarci na współpracę z projektantami i architektami. Posiadając spore doświadczenie udziału w targach zagranicznych, m.in. Maison & Objet w Paryżu, czy IMM w Kolonii, targi Meble Polska postrzegamy jako odpowiednie miejsce w Polsce, gdzie warto przedstawiać klientom nasze kolekcje – powiedział Bartosz Przybylski, wiceprezes Zarządu.

Ludzie oglądający meble np. stoliki na stoisku My Modern Home na targach Meble Polska 2023 - miesięcznik i portal informacyjny branży meblarskiej biznes.meble.pl
Stoisko My Modern Home odwiedziło wielu gości z kraju i zagranicy.

ZOBACZ TAKŻE: Relacja z targów MEBLE POLSKA 2023