Firmy na targach

Życie nabiera barw

Stoisko Dignet Lenart na targach Meble Polska 2023 - półkotapczan

Życie nabiera barw

Warto zaprosić do życia meble marki Lenart, bo dodadzą mu kolorów i pozwolą cieszyć się własnym rytmem.

Podczas targów Meble Polska 2023 social media obiegły zdjęcia z targowej ekspozycji, a to za sprawą konkursu fotograficznego. Można było sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie, a następnie udostępnić je w sieci. Zwiedzający z równie dużym entuzjazmem poznawali nowości oferowane przez Lenart na Meble Polska 2023.

Stoisko Dignet Lenart na targach Meble Polska 2023

Chociaż meble Lenart pozwalają zbudować własny rytm dobowy i codzienne domowe rytuały, to przy okazji trudno mówić o estetycznej rutynie. Nowoczesne wzornictwo i atrakcyjna kolorystyka zachęcały do poznania najnowszych rozwiązań do pokoju dziennego, wnętrz dla dzieci i młodzieży oraz sypialni. Nie zabrakło funkcjonalnych garderób i szaf.

Wielu miłośników zdobyła klimatyczna kolekcja Piemonte  zaprezentowana w ciemnym kolorze drewna, z modnymi lamelami, czarnymi metalowymi nóżkami i klimatycznym oświetleniem w witrynach. Wiele z najświeższych propozycji trafi zapewne do pokojów nastolatków. Wśród kolekcji młodzieżowych pojawiły się meble nawiązujące do stylów boho oraz trendów eco, a tradycyjna biel została przełamana kolorem kaszmirowym.

Stoisko Dignet Lenart na targach Meble Polska 2023 - kolekcja Piemonte

Nie zabrakło także nowoczesnych rozwiązań do sypialni oraz garderób. Subtelne łóżka na nóżkach posiadające pojemnik na pościel to zwrócenie uwagi na to, że nie musimy rezygnować z delikatnego i przytulnego wyglądu sypialni na rzecz miejsca do przechowywania.

Na uwagę zasługuje również nowy system wysokich szaf pozwalający maksymalnie wykorzystać potencjał wysokości mieszkania.

Miła niespodzianka czeka również na miłośników półkotapczanów. Warto sprawdzić jak bardzo użytecznym narzędziem jest konfigurator dostępny na stronie internetowej firmy.

ZOBACZ TAKŻE: Wierzymy w uniwersalność naszych mebli