Firmy na targach

GTV stawia na design i funkcję

gtv-stoisko-1-warsaw-home-2023-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

GTV stawia na design i funkcję

W jednej z najchętniej odwiedzanych hal targów Warsaw Home, architekci i projektanci nie mogli przejść obojętnie obok stoiska firmy GTV.

Chociaż wśród targowej publiczności byli również klienci biznesowi i odbiorcy indywidualni, to na opinii architektów i projektantów zależało większości wystawców. Forma ekspozycji GTV przyciągnęła ich uwagę. Zachęcający do bliższego poznania oferty okazał się film promujący dobowy cykl życia z garderobą wyposażoną firmowymi akcesoriami. Ten element firmowego stoiska znacząco oddziaływał na wyobraźnię odwiedzających. Pokazuje bowiem, jak oferta GTV dobrze integruje się z codziennym życiem użytkowników.

Oferta targowa

Podczas targów klienci mogli zobaczyć i zapoznać się z szeroką i kompleksową ofertą firmy GTV. Oprócz, dobrze znanych bestselerów, firma GTV zaprezentowała swoje nowości. Wśród nich są prawdziwe diamenty. Szczególną uwagę warto było poświęcić produktom nagrodzonym Diamentem Meblarstwa 2024. Kolekcja NYXA to uchwyty, które zachwycą minimalistów i estetów. Ich prosta forma dodaje lekkości i delikatnie uzupełnia fronty mebli. NYXA będzie idealnym wyborem dla miłośników stylu nowoczesnego lub industrialnego. Dzięki prostemu kształtowi i uniwersalnej gamie kolorystycznej uchwyty te są wszechstronne i pasują do różnego rodzaju frontów w szafkach, szufladach czy komodach. Z kolei, serce miłośników stylu klasycznego skradnie kolekcja RAY – nowa propozycja uchwytów i gałek. Proste i delikatne linie tej serii dodają meblom lekkości, a ich subtelne wykończenie doskonale komponuje się z frontami. Dzięki temu, aranżacje z uchwytami RAY emanują spokojem, harmonią i symetrią.  

Rozwój GTV w zakresie designu pokazują także szuflady – w tym flagowa szuflada AXIS PRO. Na początku roku wprowadzony został system szuflad AXIS PRO Push to open. Funkcjonalność tego produktu podnosi fakt, że dzięki synchronizacji, szuflada wysuwa się po naciśnięciu na dowolne miejsce frontu. Już za chwilę będzie dostępna nowa odsłona ze szklanymi bokami w wariancie białym ze szkłem mlecznym lub w antracycie ze szkłem dymionym.

GTV - stoisko targowego Warsaw Home & Contract 2023 - szuflada

Odwiedzający mieli okazję bliżej poznać topowe produkty, jak też nowości. Wiele osób pytało o prowadnice, zawiasy, w tym tegoroczną nowość SILENTO PRO, oświetlenie meblowe czy przezroczyste złączki Easy Click.

Nieustającym zainteresowaniem klientów GTV cieszą się cornery, czy też kolekcja kółek meblowych – rozbudowana o nowości, które dodają wnętrzom elegancji. W przyszłym roku do oferty wejdą podnośniki HORIZON z wariantem soft close. Mają dużą wytrzymałość i są proste w montażu.

Dzięki inwestycjom, w ofercie GTV są również akcesoria do mebli tapicerowanych – również chętnie oglądane przez zwiedzających Warsaw Home.

ZOBACZ TAKŻE: GTV – 25 lat stabilnego rozwoju i dynamicznego wzrostu