Firmy na targach

Dobry prognostyk na przyszłość

Stagra - stoisko Meble Polska 2024 w Poznaniu

Dobry prognostyk na przyszłość

Pomimo trudności na rynku i niekorzystnych warunków zewnętrznych, uczestnictwo firmy Stagra w targach Meble Polska 2024 w Poznaniu było pozytywnym doświadczeniem.

Chociaż słyszeliśmy opinie od innych uczestników, że tegoroczna edycja targów była mniej udana, my sami tego nie odczuliśmy. Wręcz przeciwnie – mimo mniejszej liczby zwiedzających, nasze spotkania były bardziej konkretne i efektywne, co przekłada się na bardzo przyzwoity efekt kontraktowy.

Stagra - LivingSapce - narożnik Ares
Ares

Na targach zaprezentowaliśmy głównie naszą nową linię mebli, czyli LivingSpace by Stagra. Ta kolekcja obejmuje kilka już istniejących modeli, takich jak Ares, Fondy czy Zeus, a także zupełnie nowe wzory, m.in. Bastia, Dionizos czy Tomino. Wszystkie meble wyróżnia wspólna cecha – komfort, co zostało potwierdzone wyróżnieniem kolekcji Ares w konkursie Diament Meblarstwa 2024 w kategorii Strefa komfortu – meble. LivingSpace świetnie wystartował i będziemy kontynuować rozwijanie linii produktów o wyższej jakości, bazując na wysokogatunkowych materiałach i tkaninach.

Z kolekcji mebli Stagra szczególnym zainteresowaniem cieszyły się trzy nowe modele: Ragusso, Lugo i Azzano. Tutaj mamy do czynienia z meblami funkcyjnymi, takimi jak Ragusso, które ma pojemniki i funkcję spania, a także kompaktowe meble typu Azzano przeznaczone do mniejszych salonów. Wszystkie te propozycje wdrażamy do sprzedaży i większość zaprezentowanych nowości już znalazło klientów.

Mimo trudności na rynku, sukces naszych nowych produktów na targach daje nam nadzieję na przyszłość. To dla nas dobry prognostyk na kolejne miesiące, chociaż zdajemy sobie sprawę, że rynek staje się coraz trudniejszy, a zewnętrzne czynniki wciąż utrudniają nam pracę. Jednakże nasza determinacja oraz pozytywne reakcje klientów dodają nam sił do dalszego działania.

Więcej informacji: www.stagrameble.pl

Stagra - LivingSapce - Bastia
Bastia

ZOBACZ TAKŻE: Strefa komfortu Stagra Meble