Branża

Aranżacja biura, ale jaka?

Edward Balicki, właściciel i prezes Azco Polskie Meble Biurowe.

Aranżacja biura, ale jaka?

Edward Balicki, właściciel i prezes Azco Polskie Meble Biurowe, o tym, jak powinna wyglądać aranżacja biura.

Aranżacja biura nierozłącznie kojarzy nam się z projektem uwzględniającym stanowisko pracy, w którego podstawowy skład wchodzi:

  • dopasowane do wzrostu biurko,
  • ergonomiczne krzesło obrotowe,
  • praktyczna szafa aktowa – przeznaczona do przechowywania segregatorów i archiwizacji dokumentów.
Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Jednak w branży meblarskiej coraz częściej pojawia się pytanie: Jak wyposażyć miejsce spotkań w biurze? Dobór odpowiednich mebli zależy od powierzchni, jaką dysponujemy. Jednak jedno pozostaje niezmienne: powinno być przytulnie, stylowo oraz komfortowo.

ZOBACZ TAKŻE: Spotkajmy się

W wizualizacji małych pomieszczeń warto postawić na nowoczesny minimalizm. W tej roli idealnie sprawdzą się luksusowe, wygodne sofy w połączeniu z eleganckim stolikiem kawowym. Architekturę kompaktowego wnętrza warto uzupełnić o elementy akustyczne w postaci ozdobnych lameli oraz zawsze pożądane aspekty natury – wysokie kwiaty doniczkowe, które z powodzeniem zmieszczą się na ograniczonej przestrzeni, jednocześnie optycznie ją powiększając.

Z kolei, w przypadku dużych pomieszczeń, dobrym pomysłem będzie wydzielenie ekskluzywnej strefy konferencyjnej, którą można dowolnie zaaranżować – zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wydaniu, zgodnie z gustem i oczekiwaniami klientów oraz architektów.