Rankingi

Trwa konkurs marki Komandor

konkurs_plus-www-partnerzy

Trwa konkurs marki Komandor

Zaprojektuj sypialnię z garderobą o powierzchni do 50 mkw i wygraj atrakcyjne nagrody finansowe. Z okazji 30-lecia istnienia polska marka Komandor zaprasza specjalistów od wnętrz do współpracy.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

Marka Komandor kończy w tym roku 30-lat. Przez ten czas polska firma stała się synonimem szaf przesuwnych. Oferta rozwiązań na wymiar jest jednak dużo szersza i dziś produkty Komandor są obecne w każdej domowej przestrzeni.

Konkurs „Strefa prywatna na miarę. Projektuj z Komandor” skierowany jest do specjalistów od projektowania wnętrz. Zadaniem konkursowym stającym przed uczestnikami jest przygotowanie projektu sypialni z garderobą o powierzchni do 50 mkw. Kryterium kluczowym (i warunkiem uczestnictwa w konkursie) jest wykorzystanie w projekcie rozwiązań marki Komandor.

Wyobraźnia bez ograniczeń

Organizator nie narzuca kryteriów stylistycznych czy tego, które produkty mają być wykorzystane w projekcie. Mogą to być zarówno zabudowy czy szafy przesuwne, łóżka na wymiar, garderoby, biurka czy przeszklenia Lumi. Paleta rozwiązań i produktów, które oferuje marka Komandor jest tak szeroka, że znajdą zastosowanie w każdej sferze.

Dostęp do modeli niezbędnych do zastosowania w projekcie uczestnicy otrzymają po rejestracji na stronie konkursowej.Pracę konkursową oznaczoną kodem otrzymanym podczas rejestracji trzeba wysłać na adres odpowiedni e-mail.

Chcemy pokazać specjalistom od wnętrz nowe produkty marki Komandor i pomóc odkryć im ich potencjał. Od 30 lat jesteśmy obecni w domach w Polsce i na całym świecie. Razem z architektami i projektantami wnętrz odkryjemy nowe możliwości, jakie nasze rozwiązania dają współczesnym wnętrzom. Do udziału w konkursie zapraszamy zarówno doświadczonych projektantów, jak i tych którzy stawiają swoje pierwsze kroki w świecie wnętrz – mówi Rita Emilia Kozłowska, sukcesorka marki i przewodnicząca jury konkursu.

Ważną inspiracją do tworzonych projektów może być dla uczestników konkursu Trendbook marki Komandor, w którym pokazano wnętrza w 5 stylach zaprojektowanych z wykorzystaniem rozwiązań polskiego producenta.

Profesjonalne jury, atrakcyjne nagrody

Prace oceni jury złożone z ekspertów branżowych. Pracami jury pokieruje Rita Emilia Kozłowska – sukcesorka marki Komandor i architekt wnętrz z wykształcenia. W komisji konkursowej będzie też Anna Błaszczyk (pracownia ArteWizjon, specjalistka od architektury mieszkaniowej, stref relaksu i wypoczynku), Agnieszka Pasieka-Adamek (właścicielka pracowni Atoato, szkoleniowiec projektu Przedsiębiorczy Architekt), Maciej Dańczura (szkoleniowiec i twórca cyklu szkoleń Metr na Metr), a także Przemysław Szklarzewski (twórca platformy Archidesk.pl).

Na laureatów konkursu czekają nagrody finansowe oraz promocja nagrodzonych projektów w ogólnopolskich mediach. Laureat nagrody głównej otrzyma 5000 zł. Przewidziano też dwa wyróżnienia w wysokości 2000 i 1000 zł.

Zwycięski projekt będziemy analizować z naszym działem R&D i wierzymy, że będzie na tyle atrakcyjny, że zostanie wprowadzony do katalogu wzorów mebli marki Komandor. Być może ten konkurs będzie początkiem współpracy nad autorską kolekcją mebli, która trafi do nowego projektu przygotowywanego przez naszą firmę – zdradza Rita Emilia Kozłowska.

Prace konkursowe można zgłaszać od 1 października do 16 grudnia 2022 roku. Laureatów poznamy 16 stycznia 2023 roku.

Patronami medialnymi konkursu są portale Archidesk.pl, BIZNES.meble.pl, Czas na wnętrze, DesignDoc, Magazif, PLNDesign oraz Whitemad.

Więcej informacji na www.komandor.pl/konkurs.