Design

Komunikacja krok po kroku w „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA”

PRZEWODNIKA ARCHITEKTA_strefa komunikacji

Komunikacja krok po kroku w „PRZEWODNIKU ARCHITEKTA”

Sięgnij po najnowszy „PRZEWODNIK ARCHITEKTA” i poznaj dostępne na rynku rozwiązania oraz pomysły na aranżację strefy komunikacji.

Nowości produktowe, prezentacje ofert firm oraz dostęp do ich katalogów produktowych – to wszystko można znaleźć w publikacji, która powstała specjalnie dla architektów, a jest nią wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl” – „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: Strefa komunikacji”.

Aranżowanie strefy komunikacji nigdy nie należao do łatwych zadań. Wśród stałych elementów, których nie może zabraknąć w przedpokoju, są m.in. wieszaki na ubrania, lustra, szafy na ubrania oraz szafki przeznaczone do przechowywania obuwia, a także siedziska.

W co jeszcze powinna być wyposażona ta przestrzeń? Przekonasz się zaglądając do publikacji „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: Strefa komunikacji”.

Z całą pewnością warto tak zaaranżować przedpokój, by nawiązywał stylem do wystroju całego mieszkania. Dlaczego jeszcze aranżacja przedpokoju jest tak ważna? Pomieszczenie to stanowi wizytówkę domu. Powinno być stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne i dawać poczucie komfortu. Jak sprostać tym wyzwaniom? Tego dowiesz się z najnowszego wydania przewodnika.

  • Szukasz pomysłów na aranżację strefy komunikacji?
  • Nie wiesz jak urządzić wąski przedpokój?
  • Chcesz optyczne powiększyć korytarz?
  • A może projektujesz przestrzeń, której układ stanowi wyzwanie?