Rankingi

„Diament Meblarstwa″- zgłoś się i zabłyśnij!

Startuje 17. edycja konkursu Diament Meblarstwa.

„Diament Meblarstwa″- zgłoś się i zabłyśnij!

Jak co roku rozpoczynamy poszukiwania najlepszych produktów w branży meblarskiej i sektorze wyposażenia wnętrz. Rusza 17. edycja konkursu „Diament Meblarstwa”!

Od wielu lat, z niesłabnącym zainteresowaniem, obserwujemy, jak zmieniają się wnętrza. Już po raz 17. wyruszamy w ekscytującą podróż w poszukiwaniu najpiękniejszych i najbardziej innowacyjnych mebli oraz elementów wyposażenia. Startuje kolejna edycja konkursu „Diament Meblarstwa”!

Konkurs „Diament Meblarstwa 2023” potrwa od czerwca do grudnia 2022 r. i będzie się składał z 5 etapów. Zwieńczeniem konkursu będzie katalog konkursowy, którego premiera odbędzie się podczas Gali wręczenia nagród w Warszawie.

„Diament Meblarstwa″- zgłoś się i zabłyśnij!

17. edycja konkursu Diament Meblarstwa – harmonogram:

ETAP 1: cena promocyjna

6 czerwca – 31 lipca 2022 r. – promocyjny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 990 zł + 23% VAT

ETAP 2: cena regularna

1 sierpnia – 10 października 2022 r. – regularny koszt zgłoszenia pierwszego produktu: 1.890 zł + 23% VAT

ETAP 3: głosowanie kapituły

17-24 października 2022 r. – głosowanie kapituły konkursowej

ETAP 4: nagrodzeni

25-28 października 2022 r. – poinformowanie uczestników o wynikach konkursu
31 października 2022 r. – opublikowanie wyników na stronie konkursowej

ETAP 5: gala konkursowa

7 grudnia 2022 r. – uroczysta Gala wręczenia nagród w Warszawie

Zwycięzców wyłoni kapituła złożona z architektów, projektantów wnętrz, blogerów, przedstawicieli mediów i organizacji, naukowców i ekspertów z branży meblarskiej, przedstawicieli handlu, technologów produkcji, przedstawicieli hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Udział w konkursie to nie tylko szansa na zdobycie statuetki i możliwość korzystania z logo „Diament Meblarstwa” do oznaczania nagrodzonych produktów, to także promocja marki, otwarcie na nowych odbiorców i szansa na wyróżnienie się na tle konkurencji.

Jak co roku podczas organizacji konkursu możemy liczyć na Partnerów i Patronów, którzy będą nam towarzyszyć przez najbliższe miesiące, wspierając to przedsięwzięcie od strony promocyjnej. 

Wszystkie kategorie i zasady obowiązujące w tegorocznej edycji konkursu zostały szczegółowo opisane w REGULAMINIE i HARMONOGRAMIE. Oba dokumenty znajdują się na stronie Diamentu Meblarstwa w zakładce: O KONKURSIE.

Zmierz się z najlepszymi i sięgnij po „Diament Meblarstwa”!

Do udziału w konkursie zapraszają organizatorzy: Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika i portalu BIZNES.meble.pl oraz Meble.pl S.A.

Więcej szczegółów na stronie konkursu „Diament Meblarstwa”.