Rankingi

Diament Meblarstwa 2023: końcowe odliczanie

Startuje 17. edycja konkursu Diament Meblarstwa.

Diament Meblarstwa 2023: końcowe odliczanie

6 etapów, 21 kategorii, 55 jurorów, 27 patronów i 1 tydzień na podjęcie decyzji. 10 października to ostatni dzień na przesłanie zgłoszenia do konkursu Diament Meblarstwa 2023.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

17. edycja prestiżowego konkursu organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika BIZNES.meble.pl  i portalu www.biznes.meble.pl oraz Meble.pl S.A. dobiega końca. Na podjęcie decyzji o udziale w konkursie Diament Meblarstwa pozostał tydzień!

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 10 października 2022 roku

Mimo trudnej sytuacji geopolitycznej, szalejącej inflacji, problemów z dostępnością surowców i spadkami w zamówieniach branża meblarska i sektor wyposażenia wnętrz stawiają czoła wyzwaniom. Dla wielu firm udział w konkursie stanowi szansę na zdobycie prestiżowej nagrody, ale to także czas na pokazanie potencjału marki i okazja do zmierzenia się z najlepszymi na rynku.

W ramach specjalnie stworzonej przed kilkoma laty kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą do 10 października bezpłatnie zgłaszać projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie Diament Meblarstwa?

Wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Należy też dokonać opłaty. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie konkursu.

Kto w tym roku będzie oceniał zgłoszone do konkursu produkty?

Oceny zgłoszonych produktów dokona grono kilkudziesięciu ekspertów, którzy wyłonią laureatów konkursu. W skład kapituły wchodzą architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci branżowi, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Kto odpowiada za promocję tegorocznej odsłony konkursu?

Partnerem Strategicznym tegorocznej edycji konkursu Diament Meblarstwa została firma Allianz Trade.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 17. edycji Diamentu Meblarstwa są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co zapewnia szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

Diament Meblarstwa 2023 plansza z patronami. Miesięcznik i portal branży meblarskiej BIZNES.meble.pl.

Zmierz się z najlepszymi i weź udział w 17. edycji konkursu Diament Meblarstwa!

Więcej informacji na stronie konkursu Diament Meblarstwa.