Rankingi

„Diament Meblarstwa 2023”: końcowe odliczanie

Gala-Diament-Meblarstwa-2022-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl (1)

„Diament Meblarstwa 2023”: końcowe odliczanie

6 etapów, 21 kategorii, 55 jurorów, 27 patronów i 1 tydzień na podjęcie decyzji. 10 października to ostatni dzień na przesłanie zgłoszenia do konkursu „Diament Meblarstwa 2023”.

Reklama
Meblarski-1000-banner-srodtekstowy-750x100-gif-miesiecznik-i-portal-informacyjny-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

17. edycja prestiżowego konkursu organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl, wydawcę miesięcznika BIZNES.meble.pl”  i portalu www.biznes.meble.pl oraz Meble.pl S.A. dobiega końca. Na podjęcie decyzji o udziale w konkursie „Diament Meblarstwa” pozostał tydzień!

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 10 października 2022 roku

Mimo trudnej sytuacji geopolitycznej, szalejącej inflacji, problemów z dostępnością surowców i spadkami w zamówieniach branża meblarska i sektor wyposażenia wnętrz stawiają czoła wyzwaniom. Dla wielu firm udział w konkursie stanowi szansę na zdobycie prestiżowej nagrody, ale to także czas na pokazanie potencjału marki i okazja do zmierzenia się z najlepszymi na rynku.

W ramach specjalnie stworzonej przed kilkoma laty kategorii „młody design” studenci oraz ubiegłoroczni i tegoroczni absolwenci szkół i uczelni wyższych mogą do 10 października bezpłatnie zgłaszać projekty mebli i elementów wyposażenia wnętrz.

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Wystarczy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Należy też dokonać opłaty. Wszystkie niezbędne informacje znajdują się na stronie konkursu.

Kto w tym roku będzie oceniał zgłoszone do konkursu produkty?

Oceny zgłoszonych produktów dokona grono kilkudziesięciu ekspertów, którzy wyłonią laureatów konkursu „Diament Meblarstwa 2023”. W skład kapituły wchodzą architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci branżowi, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Kto odpowiada za promocję tegorocznej odsłony konkursu?

Partnerem Strategicznym tegorocznej edycji konkursu „Diament Meblarstwa” została firma Allianz Trade.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 17. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co zapewnia szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.

Zmierz się z najlepszymi i weź udział w 17. edycji konkursu „Diament Meblarstwa”!

Więcej informacji na stronie konkursu „Diament Meblarstwa”.