Rankingi

25 wydarzeń, na które czeka branża

277576692

25 wydarzeń, na które czeka branża

 
Przez najbliższe dwa tygodnie – począwszy od 18 stycznia aż do końca miesiąca, czyli do 31 stycznia włączniezapraszamy do głosowania na najbardziej oczekiwane wydarzenie 2021 roku.

Wystarczy wypełnić ankietę:

https://biznes.meble.pl/ankieta-wydarzenia-2021-roku

Aby głos był ważny należy wytypować 5 wydarzeń(wszystkie wskazania są równorzędne).

Wyniki ogłosimy 1 lutego.Informacji o zwycięzcach szukajcie na portalu www.biznes.meble.pl i w mediach społecznościowych „BIZNES.meble.pl”, jak również w miesięczniku „BIZNES.meble.pl”.

Oto nominacje:

25 wydarzeń, na które czeka branża w 2021 r.

Wiosenny restart targowy

Wiosna 2021 r. to czas, w którym przed częścią imprez wystawienniczych otwiera się możliwość powrotu do targowego kalendarza.

CIFF (marzec)

Ważna platforma pozwalająca na wejście na wymagający rynek chiński oraz umożliwiająca spotkanie kluczowych nabywców z głównych rynków.

            

„Fuorisalone” (kwiecień i wrzesień)

Świat czeka na festiwal designu w Mediolanie. Podzielono go na dwie fazy: I w dniach 12-18 kwietnia i II, która będzie towarzyszyć „iSaloni” (4-10 września).

               

„Ambiente”

Odbywające się we Frankfurcie nad Menem największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie to prezentacja trendów i nowości dla międzynarodowego biznesu. [ORGANIZATORZY PRZENIEŚLI TARGI NA LUTY 2022 r.]

               

„Interzum” (maj)

Organizowane przez Koelnmesse w 2-letnim cyklu święto innowacji o bardzo silnym wpływie na przemysł. Tegoroczne targi odbędą się w formule hybrydowej.

„Heimtextil”

Największe targi tekstylnego wyposażenia wnętrz. [PODCZAS GŁOSOWANIA ORGANIZATORZY PRZENIEŚLI TARGI NA STYCZEŃ 2022 r.]

               

Łódź Design Festival (maj)

Inspirujące branżę wydarzenie, które prezentuje design w różnych jego odsłonach. Prowadząc dialog z odbiorcami skupia się na stawianiu pytań, interpretacji zjawisk i krytycznej dyskusji.

               

Plebiscyt Must Have

Zarówno plebiscyt, jak i wystawa, którą można oglądać podczas Łódź Design Festival, koncentrują się na wyłanianiu i upowszechnianiu najlepszych polskich wdrożeń użytkowych.

               

Meble Polska” (maj)

Organizowane przez Grupę MTP największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowej i Wschodniej gromadzą wiodących producentów z Polski zainteresowanych rozwojem eksportu.

               

„Home Decor” (maj)

Targi dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami: producentów, przedstawicieli handlu artykułami do dekoracji wnętrz, a także architektów i projektantów.

               

„High Point Market (czerwiec i październik)

Odbywające się w High Point w Karolinie Północnej (USA) najstarsze i największe targi mebli na świecie, na których w ub.r., na wspólnym stoisku zaprezentowało się siedem polskich firm i marek.

               

Red Dot (gala: czerwiec)

W świecie wzornictwa nie ma chyba marki czy projektanta, którzy nie marzyliby o prestiżowym wyróżnieniu, jakim jest Red Dot Design Award, określany mianem Oskara designu.

               

MIFF (wrzesień)

Malaysian International Furniture Fair to jedna z większych imprez wystawienniczych w południowej Azji, a jej znaczenie ciągle rośnie.

               

Salone del Mobile.Milano (wrzesień)

Najważniejsze wydarzenie dla światowego designu po rocznej przerwie powraca w jubileuszowym wydaniu. 60. edycja połączy wszystkie targowe formaty mediolańskiej imprezy.

               

London Design Festival (wrzesień)

Londyn, znany jako jedna z kreatywnych stolic świata, co roku we wrześniu zaprasza na trwającą 9 dni imprezę poświęconą projektowaniu.

               

„Drema” (wrzesień)

Targi, które należą do czołówki światowych wystaw dedykowanych obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu.

               

M.O.W. (wrzesień)

Wydarzenie, które w ostatnich latach odnotowało ogromny wzrost znaczenia dla przemysłu i handlu, skupia przede wszystkim profesjonalistów zorientowanych na sprzedaż mebli.

               

„Ligna” (wrzesień/październik)

Organizowane w cyklu 2-uletnim przez Deutsche Messe targi są silnym bodźcem dla przemysłu drzewnego i meblarskiego na całym świecie do inwestycji w najnowsze technologie.

               

SICAM (październik)

W Pordenone pojawia się coraz więcej czołowych graczy z branży meblarskiej, oferujących innowacyjne rozwiązania, oryginalne produkty i technologie.

               

„Warsaw Home & Contract” (październik)

Cztery edycje wystarczyły, by o tych targach mówiła cała branża. Po rocznej przerwie spotkają się na nich wszyscy spragnieni nowości ze świata designu i architektury.

               

20. edycja PE-P

Już po raz 20., pod czujnym okiem prof. Katarzyny Laskowskiej z UAP, Program Edukacyjno-Projektowy udowodni, jak ważna jest współpraca przyszłych projektantów z przedsiębiorcami.

               

„ArchiDAY” (październik)

Seria wydarzeń branżowych dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Kilka edycji, w tym „ArchiDAY 2020 online”, zbudowało ogromną popularność tego przedsięwzięcia.

               

60-lecie IKEA w Polsce

60 lat temu Polska stała się pierwszym krajem po Szwecji, z którym IKEA związała swoją przyszłość, nawiązując współpracę z polskim dostawcą.

               

Zniesienie ograniczeń wynikających z pandemii

Powrót do normalności – do spotkań, podróżowania, uczestnictwa w różnego rodzaju branżowych wydarzeniach – bez strachu i obostrzeń.

               

Powrót do pracy w trybie stacjonarnym

Po niemal roku pracy zdalnej, wielu z nas marzy o powrocie do pracy w biurze i możliwości spotkań z zespołem na żywo.

Przez najbliższe dwa tygodnie – począwszy od 18 stycznia aż do końca miesiąca, czyli do 31 stycznia włącznie – zapraszamy do głosowania na najbardziej oczekiwane wydarzenie 2021 roku.