Newsroom

XYLEXPO 2024 gotowe na Przemysł 5.0

Przemysł 5.0 będzie jednym z tematów wiodących XYLEXPO 2024.

XYLEXPO 2024 gotowe na Przemysł 5.0

Do przecięcia wstęgi podczas otwarcia XYLEXPO 2024 pozostaje już coraz mniej czasu. Od 21 do 24 maja Mediolan będzie świadkiem prezentacji najnowocześniejszej międzynarodowej oferty technologii do obróbki drewna i produkcji mebli.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

XYLEXPO 2024 po raz kolejny będzie miało szansę, by udowodnić, jak ważnym jest wydarzeniem w globalnym krajobrazie targowym. W tym roku w biennale weźmie udział ponad 260 wystawców, z czego 33% pochodzi z zagranicy. Jednym z tematów wiodących będzie Przemysł 5.0. Ekspozycja zajmie 25 tys. m2 powierzchni wystawienniczej w halach 1 i 3 w FieraMilano Rho.

Przemysł 5.0 w sercu Mediolanu

W dniach 21 do 24 maja 2024 r. wydarzenie zaprezentuje najnowocześniejszą międzynarodową ofertę technologii obróbki drewna i produkcji mebli.

Będzie to cenna okazja do spotkań w świetle ostatnich działań na rzecz Przemysłu 5.0. Włoskie firmy skorzystają z zachęt podatkowych do 45 procent swoich inwestycji, pod warunkiem, że będą one zgodne z określonymi cechami w zakresie transformacji cyfrowej, ale przede wszystkim – to nowość – zrównoważonego rozwoju – powiedział Dario Corbetta, dyrektor targów XYLEXPO.

Nic więc dziwnego, że targi XYLEXPO uznawane są niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktów biznesowych. Dotyczy to zarówno wszystkich włoskich wystawców, jak i odwiedzających. Organizatorzy przekonują, że targi wspierają rozwijanie biznesu na włoskim rynku wartym ponad miliard euro.

ZOBACZ TAKŻE: XYLEXPO 2024 – trwa odliczanie

XYLEXPO będzie ważnym wydarzeniem dla wystawców, którzy będą mogli pokazać, w jaki sposób ich technologia jest zgodna z obecnymi wymogami zrównoważonego rozwoju. To także istotne dla odwiedzających, którzy na własne oczy zobaczą nowe poziomy technologiczne, które muszą osiągnąć również maszyny do obróbki drewna.

W opinii dyrektora targów XYLEXPO, dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, międzynarodowe imprezy wystawiennicze odzwierciedlają kondycję rynku. Jak podkreśla Dario Corbetta, mediolańskie biennale oferuje jasny obraz obecnej sytuacji przemysłu drzewnego i sektora produkcji maszyn, nie tylko we Włoszech, ale na całym świecie.