Newsroom

Szkolenia, konferencje i inwestorzy gotowi na lokowanie kapitału. Zapraszamy na Furnitech!

Furnitech 2023 - zdjęcie z targów - maszyna i ludzie

Szkolenia, konferencje i inwestorzy gotowi na lokowanie kapitału. Zapraszamy na Furnitech!

Już teraz wiemy, że Furnitech zaliczy mocny debiut na polskiej scenie eventowej. Wydarzenie to odpowie na potrzeby i wyzwania branży komponentów i technologii meblarskich, oferując uczestnikom wszystko to, co potrzebne do postawienia kolejnego kroku rozwojowego w biznesie. Event odbędzie się w dniach 14-16 maja, a jego dodatkowym wydarzeniem towarzyszącym będzie Furniture Contract Expo.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Branża meblarska to od wielu lat jedna z postaw polskiego przemysłu. Stanowi sporą część polskiego PKB i jest gwarantem zatrudnienia dla wielu ludzi. W ostatnim czasie przechodzi ona jednak okres stagnacji. Wartość produkcji sprzedanej krajowych firm meblarskich w 2023 roku spadła o prawie sześć procent. Choć początek trwającego roku kalendarzowego również nie napawał nadmiernym optymizmem, to eksperci mają nadzieję na poprawę tego stanu rzeczy w drugiej połowie roku.

Trudniejsza sytuacja w branży oznacza jedno – konieczność jej integracji. To właściwy moment, by pobudzić dynamikę sprzedaży, otworzyć się na nowe współprace i zwiększanie konkurencyjności względem zagranicznych podmiotów. Tysiące przedsiębiorców z takim właśnie nastawieniem będzie można spotkać podczas Furnitech, czyli targów komponentów i technologii meblarskich, które odbędą się w Ptak Warsaw Expo w dniach 14-16 maja 2024 roku.

Furnitech 2023 - zdjęcie z targów

Kompleksowe podejście do biznesu podczas Furnitech

To, co wyróżnia Furnitech spośród innych branżowych eventów, to fakt dopasowania pod wymogi współczesnego biznesu. Akcent wydarzenia zostanie położony na networking, budowanie sieci kontaktów i pozyskiwanie wartościowych leadów, ale nie tylko. Podczas tego wydarzenia wiedza spotka się z praktyką. Stanie się to dzięki Kongresowi Branżowemu Komponentów i Technologii Meblarskich.

Podczas niego każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział w szkoleniu „Projektowanie w Top Solid. Edycja kuchnie i szafy”. W trakcie trwania wydarzenia eksperci zapoznają z interfejsem oprogramowania, nauczą budowy komody i kuchni, wskażą jak generować dokumentację 2D i nauczą programów na maszyny CNC.

Wiedzę teoretyczną odwiedzający pozyskają natomiast z Konferencji Branży Meblarskiej i Komponentów Meblowych. Podczas niej poruszone zostaną tematy związane z budowaniem marki osobistej, ze zwiększeniem efektywności, samomotywacją, radzeniem sobie w momentach sukcesu i kryzysu, pozyskiwaniem najlepszych pracowników czy skutecznym delegowaniem.

Tym samym uczestnicy opuszczą wydarzenie nie tylko z praktyczną umiejętnością korzystania z programów do projektowania, ale również wiedzą z zakresu kreatywności, innowacyjności, zarządzania zmianą, rozwoju technologicznego czy budowania marki osobistej.

Furniture Contract Expo kolejną szansą dla biznesu

Odwiedzający Furnitech będą mogli również skorzystać z drugiego wydarzenia odbywającego się w tym samym czasie w Ptak Warsaw Expo. Będzie to Furniture Contract Expo, czyli event poświęcony szerokopojętej branży meblarskiej. Podczas niego swoje oferty zaprezentują producenci mebli, firmy designerskie i projektujące meble oraz firmy oferujące usługi logistyczne dla producentów mebli. Będzie można zobaczyć najnowsze modele mebli wnętrzarskich, wypoczynkowych, kuchennych, biurowych, ogrodowych, dziecięcych, hotelowych, komercyjnych, designerskich czy stylizowanych.

Liderzy sektora odwiedzą Furnitech

W Furnitech i Furniture Contract Expo wezmą udział cenione w Polsce i Europie marki. Wśród nich znajdą się ALL WOOD, TEKNIKA, ielektronarzedzia.pl, FESTTOOL, BEVIA, TEX, Sigel, Kronospan, NOWIGO, OTTIMO SYSTEMS, FOLPOL, NAWARA, INWESTOR, Centrex, MEBEL-ART, BUDZIRKA POLSKA, CENTRUM DREWNA I OKLEIN, Folmag, gaBer, PolishStyl czy Gruppo Mastrotto.

Już dziś dołącz do najlepszych w branży!

Zostań wystawcą: furnitechexpo.pl/zostan-wystawca/

Zarejestruj się: furnitechexpo.pl/rejestracja/

Furnitech 2023 - zdjęcie z targów - event

ZOBACZ TAKŻE: Furnitech Expo 2024 i Furniture Contract Expo 2024