Newsroom

XYLEXPO 2024 – trwa odliczanie

Do zobaczenia na XYLEXPO 2024 w Rho Fiera Milano.

XYLEXPO 2024 – trwa odliczanie

Na niespełna trzy miesiące przed oficjalnym otwarciem tegorocznej edycji, wciąż napływają zgłoszenia od firm, które decydują się wystawiać na XYLEXPO 2024.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Ilu ostatecznie wystawców pojawi się na XYLEXPO 2024 W Mediolanie, w halach 1 i 3 Rho Fiera Milano? Już niebawem będziemy mieli szansę się przekonać. Odbywająca się co dwa lata międzynarodowa wystawa technologii przemysłu drzewnego i meblarskiego, została zaplanowana w dniach 21-24 maja tego roku.

Ile firm wystawi się na XYLEXPO 2024?

Do tej pory udział w wydarzeniu zadeklarowało nieco poniżej 250 wystawców. Zaprezentują oni przede wszystkim najnowsze rozwiązania, produkty i technologie. Tym samym zapewnią wielu międzynarodowym gościom aktualizację na wszystkich etapach procesu, od operacji podstawowej po najbardziej innowacyjne wykończenie.

Dziś, bardziej niż kiedykolwiek, wystawy odzwierciedlają kondycję rynku. XYLEXPO zdecydowanie oferuje jasny obraz obecnej sytuacji naszej branży, we Włoszech i na całym świecie – powiedział Dario Corbetta, dyrektor targów XYLEXPO.

Rekordowe przychody z ostatnich lat już dawno zostały zastąpione przez nieuniknioną redukcję zamówień. Sytuacja ta była oczekiwana, ale mimo to spowodowała, że wiele firm – pomimo wysokich przychodów popartych zaległymi zamówieniami – czekało i obserwowało, zawieszając inwestycje w niektóre działania, przede wszystkim w wystawy. W ostatnich tygodniach wiele firm ponownie rozważa takie decyzje, ale XYLEXPO 2024 nieuchronnie będzie miało inne oblicze – podkreśla Dario Corbetta.

Targi pozytywnym impulsem na trudne czasy

W targach na Rho Fiera Milano weźmie udział wielu kluczowych graczy technologicznych. Przede wszystkim chcą oni wykorzystać tę okazję do tego, by znaleźć się w centrum uwagi w trudnym krajobrazie, z wieloma gośćmi z Włoch i zagranicy.

ZOBACZ TAKŻE: XYLEXPO 2022 czerpie z efektu synergii

SCM, Felder, Naxing, KDT i kilka znanych niemieckich i międzynarodowych marek odnowiło swoje zaufanie do wydarzenia i pojawią się na XYLEXPO 2024. Nie należy bowiem zapominać, że targi w Mediolanie są atrakcyjne nie tylko dla kupujących, importerów i międzynarodowych operatorów. W końcu znajdują się na jednym z najważniejszych na świecie rynków technologii drewna i mebli. Całkowity popyt we Włoszech przekracza miliard euro.