Newsroom

Targi ISH po raz pierwszy cyfrowo

łazienka, ISH, Frankfurt

Targi ISH po raz pierwszy cyfrowo

Na trwających w dniach 22-26 marca targach ISH digital 2021 zarówno wystawcy, jak i organizatorzy, będą kładli nacisk na innowacje związane z wodą i energią.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

W 2021 roku, wiodące na świecie targi ISH, zorientowane na trzy obszary: wody, ogrzewania i klimatyzacji, odbywają się wyłącznie w formule online. Oprócz wielu interesujących tematów i bogatego programu wydarzeń, wszystko będzie się kręciło wokół innowacyjnych produktów prezentowanych przez ponad 360 firm uczestniczących w wydarzeniu.

Spojrzenie w przyszłość

Jednym z ważnych tematów, które zostaną omówione w sekcji poświęconej energii, będzie Zielony Ład. Wystawcy zaprezentują rozwiązania, które w decydujący sposób przyczynią się do osiągnięcia celów klimatycznych. Uczestnicy wydarzenia będą mogli przekonać się, jak ogromne znaczenie w obliczu trwającej pandemii, mają systemy wentylacji i klimatyzacji. Okazuje się, że technologia wentylacji może pomóc w znacznym zmniejszeniu ryzyka infekcji. To ważny temat, który zostanie zbadany podczas Forum Klimatyzacji.

Targi ISH: zoom na higienę

Sekcja poświęcona wodzie ma zwrócić uwagę na higienę wody pitnej i trendy w zakresie zwiększonej higieny łazienek. Dzięki powierzchniom odpornym na zabrudzenia i bakterie, bezdotykowej obsłudze i higienicznym, elektronicznym bidetom, branża sanitarna przedstawi inteligentne rozwiązania spełniające rosnące wymagania dotyczące higieny – bez względu na to, czy chodzi o hotele, toalety publiczne, czy prywatne łazienki.

Transfer wiedzy

Zielony ład to jeden z ważnych tematów przyszłościowych, które zostaną omówione w sekcji Energia na targach ISH digital 2021, gdzie wystawcy prezentują różnorodne rozwiązania i systemy grzewcze, które w decydujący sposób przyczyniają się do osiągnięcia celów klimatycznych. Jednocześnie Forum Technologii i Energii ISH przyjrzy się z bliska aktualnej sytuacji politycznej na rynku ciepłowniczym.

W związku z tym szczególna uwaga zostanie zwrócona na ogromne znaczenie systemów wentylacji i klimatyzacji na tle trwającej pandemii koronowej. Dzięki ciągłemu filtrowaniu powietrza w pomieszczeniu i oczyszczaniu go dużą ilością powietrza zewnętrznego, technologia wentylacji może pomóc w znacznym zmniejszeniu ryzyka infekcji – ważny temat, który zostanie również zbadany na forum klimatyzacji. Ponadto Building Forum zajmie się między innymi nowymi wymaganiami, które mogą mieć wpływ na systemy automatyki budynkowej od 2025 r.

ZOBACZ TAKŻE: Targi w 2021 r. – co, gdzie, kiedy?

Sekcja Woda ma zwrócić uwagę na higienę wody pitnej i rosnący trend w kierunku większej higieny łazienek. Dzięki powierzchniom odpornym na zabrudzenia i bakterie, bezdotykowej obsłudze i higienicznym elektronicznym bidetom, branża sanitarna przedstawi inteligentne rozwiązania spełniające rosnące wymagania dotyczące higieny – bez względu na to, czy chodzi o hotele, toalety publiczne, czy prywatne łazienki. „Pop up my Bathroom” podejmuje wiodące tematy i na tej podstawie oferuje ekskluzywny wgląd w trzy główne długoterminowe trendy w projektowaniu łazienek na targach ISH digital 2021.

Na targach ISH digital 2021 wszystkie działania wystawców będą skoncentrowane i inteligentnie połączone z usługami oferowanymi przez Messe Frankfurt. Platforma, którą dysponuje organizator wydarzenia, daje wszystkim firmom, a także obecnym i potencjalnym kliento,  możliwość spotkania i nawiązania nowych kontaktów niezależnie od lokalizacji. Zwiedzający mogą bezpośrednio kontaktować się z wystawcami za pośrednictwem czatów lub w ramach spotkań online.