Newsroom

Showroom Puszman otwarty we Wrocławiu

Showroom Puszman we Wrocławiu.

Showroom Puszman otwarty we Wrocławiu

13 czerwca, w Galerii Wnętrz Domar, przy ulicy Braniborskiej we Wrocławiu, został otwarty showroom marki Puszman. W planach są kolejne salony.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Showroom Puszman we Wrocławiu to nowy salon polskiej firmy, która projektuje i produkuje meble wypoczynkowe nieprzerwanie od 1955 roku, co czyni ją jednym z najstarszych producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Zarządzanie przedsiębiorstwem przekazywane jest rodzinie z pokolenia na pokolenie.

ZOBACZ TAKŻE: Rzemieślnicza tradycja i technologiczna nowoczesność

Producent od lat inspiruje do funkcjonalnego urządzania domowej przestrzeni. Teraz nadszedł czas na nowy etap działalności, w który marka wchodzi otwierając showroom Puszman w stolicy Dolnego Śląska – Wrocławiu.

Własny salon to efekt realizowanej przez markę strategii rozwoju sieci sprzedaży. Firma ma już w planach otwieranie kolejnych salonów w Polsce. We wrocławskim showroomie, mieszczącym się na drugim piętrze wrocławskiego Domaru, przy ul. Braniborskiej 14, prezentowane są topowe produkty marki, ale jest to też miejsce, w którym będą się odbywać spotkania dla klientów, architektów i partnerów biznesowych.

Klienci showroomu Puszman będą mogli wybrać sofę czy narożnik, sprawdzić wzorniki tkanin, wygodnie usiąść na wybranym meblu i poczuć komfort wypoczynku, jak również zainspirować się stworzonymi przez markę aranżacjami meblowymi. W ofercie firmy dostępna jest również szeroka gamę dodatków i dekoracji do salonu. Wszystko po to, by zainspirować klientów i pomóc im stworzyć komfortową przestrzeń w ich własnych domach. Piękne wnętrze zapewniają spokój, harmonia i wygoda lub wręcz odwrotnie: energia i radość. Takie właśnie są meble Puszman – wygodne, funkcjonalne i wysokiej jakości produkty są gwarancją komfortu.