Newsroom

Po ponad 20 latach Roman Przybylski opuszcza Nowy Styl

Roman Przybylski, Grupa Nowy Styl, podczas organizowanej przez BIZNES.meble.pl i Meble.pl S.A. gali finałowej konkursu Diament Meblarstwa 2023, ze statuetką za krzesło WithME.

Po ponad 20 latach Roman Przybylski opuszcza Nowy Styl

Od ostatnich zmian w strukturze organizacyjnej Grupy Nowy Styl minęło nieco ponad pół roku. 14 września o rozstaniu z firmą poinformował Roman Przybylski, wiceprezes Zarządu Nowy Styl International.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Coś się kończy, coś się zaczyna – tymi słowami Roman Przybylski pożegnał się z Grupą Nowy Styl. Informację o swojej decyzji opublikował wczoraj wieczorem na profilu w mediach społecznościowych.

Roman Przybylski żegna się z Grupą Nowy Styl

Podjąłem decyzję o podjęciu nowych wyzwań i rozstaniu z firmą. Praca w Nowym Stylu pozwoliła mi nauczyć się i osiągnąć zawodowo bardzo dużo. Rozwój firmy, w którym mogłem uczestniczyć jest naprawdę niesamowity, codzienne wyzwania fascynujące, współpraca z ludźmi to czysta przyjemność. Niemniej po 20 latach postanowiłem, że czas na coś nowego, innego. Podejmuję wyzwanie w firmie znacznie większej, działającej z zupełnie odmiennej branży. Była to bez wątpienia najtrudniejsza decyzja w moim życiu, ale jestem pewien, że będą mógł z dumą patrzeć na dalsze sukcesy Nowego Stylu – poinformował Roman Przybylski.

Roman Przybylski podziękował założycielom Grupy Nowy Styl: Adamowi Krzanowskiemu i Jerzemu Krzanowskiemu. Jest wdzięczny za ponad 20 lat, ogromną szansę, jaką dostał jako młody człowiek i wspólną drogę, którą przeszedł z firmą. Podziękowania za współpracę przekazał również koleżankom i kolegom w Polsce i we wszystkich międzynarodowych lokalizacjach. Na koniec napisał: Jesteście genialnym zespołem i jeszcze wiele sukcesów przed Wami!

Grupa Nowy Styl nie odniosła się jeszcze do powyższego komunikatu, opublikowanego w godzinach wieczornych w serwisie społecznościowym LinkedIn. Nie mamy zatem informacji na temat zmian w firmie, które wiążą z tą decyzją. Nie wiadomo też kiedy pojawi się oficjalne stanowisko Grupy Nowy Styl. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

Aktualizacja 15 września 2023 r. godz. 15:15

Grupa Nowy Styl poinformowała, że wyda komunikat odnośnie zmian w Zarządzie w poniedziałek 18 września 2023 r. Informacja powinna być gotowa w drugiej połowie dnia.

Aktualizacja 19 września 2023 r.

Firma Nowy Styl ogłosiła skład nowego Zarządu: Nowy Styl z nowym Zarządem.

Czas zmian w Grupie Nowy Styl

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o zmianach w strukturze organizacyjnej Grupy Nowy Styl. Firma dokonała ich w odpowiedzi na nowe wyzwania.

Wiele lat doświadczeń związanych z przejmowaniem i integracją spółek zagranicznych umożliwiły nam wypracowanie własnego modelu zarządzania operacjami międzynarodowymi, a w ślad za nim odpowiedniej struktury organizacyjnej. Z dniem 1 marca 2023, w ramach Zarządu Grupy Nowy Styl, wydzieliliśmy Zarząd Nowy Styl International (Nowy Styl International Board), – informowała ponad pół roku temu Grupa Nowy Styl.

W skład Zarządu Nowy Styl International wszedł Rafał Chwast – prezes Zarządu Nowy Styl International (CEO Nowy Styl International). Natomiast Roman Przybylski objął stanowisko wiceprezesa Zarządu Nowy Styl International (Executive Vice President Nowy Styl International).

Roman Przybylski, pełniąc funkcję wiceprezesa Zarządu Nowy Styl International, był od 1 marca 2023 r. odpowiedzialny za następujące obszary międzynarodowej działalności: Sprzedaż, Zarządzanie Produktem, Marketing, Zarządzanie Brandami i WRC.