Newsroom

Nowy Styl z nowym Zarządem

Nowy skład Zarządu firmy Nowy Styl.

Nowy Styl z nowym Zarządem

Firma Nowy Styl ogłosiła zmiany w Zarządzie. W jego skład, obok Adama Krzanowskiego – współzałożyciela i prezesa oraz Rafała Chwasta – wiceprezesa, weszli również Małgorzata Naparło oraz Paweł Smaś.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Decyzje o zmianach, które objęły Zarząd firmy Nowy Styl wiążą się z odejściem z firmy Romana Przybylskiego, ponieważ postanowił on podjąć dalsze wyzwania zawodowe w innej branży.

Miałem ogromną przyjemność pracować z Romkiem od pierwszych dni jego kariery zawodowej. Dziękuję Romkowi za ponad 20-letnią pracę w Nowym Stylu i ogromny wkład w rozwój firmy. Życzę mu wielu sukcesów na kolejnych etapach kariery – mówi Adam Krzanowski, współzałożyciel firmy i prezes Zarządu Nowy Styl. – Życie biznesowe nie znosi próżni i decyzja Romana o podjęciu kolejnych wyzwań zawodowych była impulsem do tego, by na nowo przemyśleć strukturę, w której od dawna działamy. Jesteśmy dumni, że mogliśmy ją oprzeć o managerów, którzy od kilkunastu lat pracują w Nowym Stylu i najlepiej znają potrzeby naszych klientów oraz silne i mocne strony firmy – dodaje Adam Krzanowski.

Zarząd firmy Nowy Styl zmienia skład

Po zmianach w składzie, od 14 września 2023 roku, Zarząd Nowego Stylu tworzą jak dotychczas:

  • Adam Krzanowski – współwłaściciel firmy i Prezes Zarządu Nowy Styl,
  • Rafał Chwast – Wiceprezes Zarządu Nowy Styl i Prezes Zarządu Nowy Styl International.

Rafał Chwast będzie również pełnił funkcję CCO (Chief Commercial Officer). Jednocześnie do Zarządu dołączają dwie nowe osoby: Małgorzata Naparło i Paweł Smaś.

Do Zarządu firmy Nowy Styl dołącza Małgorzata Naparło

Małgorzata Naparło (45 lat) – od 19 lat pracuje w Nowym Stylu. Od początku kariery w firmie związana jest z obsługą klientów. Począwszy od 2016 r., przejęła zarządzanie obszarem obsługi klienta w Polsce i we wszystkich spółkach zagranicznych. Ponadto w 2018 r. została powołana w skład poszerzonego zarządu Nowy Styl (Executive Team). Od wielu lat aktywnie zaangażowana w integrację przejętych spółek w Niemczech, Francji, Holandii, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii, jak również odpowiedzialna za zarządzanie międzynarodowymi strukturami grupy.
Jest absolwentką UMCS na kierunku Ekonomia oraz absolwentką Alpha Beta College Australia (Advanced Diploma of Accounting). Brała również udział w kursach managerskich oraz kursach M&A w Polsce (ICAN Institute) oraz Stanach Zjednoczonych: New York University oraz Columbia Business School.

Jest mężatką i mamą trójki dzieci: córki i dwóch synów. Uwielbia podróżować i otaczać się kwiatami. Uważa, że niezależnie od pory roku kwiaty zawsze poprawiają nastrój i dodają pozytywnej energii.

Małgorzata Naparło będzie pełnić funkcję jako członek Zarządu Nowy Styl i wiceprezes Zarządu Nowy Styl International.

Paweł Smaś członkiem Zarządu Nowego Stylu

Paweł Smaś (48 lat) – związany z Nowym Stylem od ponad 20 lat. Od 2011 roku brał udział w programach integracji przejmowanych spółek zagranicznych do grupy Nowy Styl. Był również w ścisłym kierownictwie projektu utworzenia Centrum Badawczo-Rozwojowego w spółce Nowy Styl. Przez ostatnie 5 lat zarządza Pionem Technicznym firmy, w tym utworzonym w październiku 2018 roku Centrum Badawczo-Rozwojowym. W 2018 r. został powołany w skład poszerzonego zarządu Nowy Styl.

Paweł Smaś jest doktorem nauk technicznych, a także absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej i absolwentem Akademii Innowacji (ICAN Institute). W latach 2006-2007 pracował przy projekcie budowy Wielkiego Zderzacza Hadronów (LHC) w Europejskiej Organizacji Badań Jądrowych w Genewie (CERN). Autor lub współautor kilku publikacji naukowych.

Jest żonaty, ma dwoje dzieci. Interesuje się narciarstwem, tenisem ziemnym, a także historią II wojny światowej.
Paweł Smaś będzie pełnić funkcję jako członek Zarządu Nowy Styl.

ZOBACZ TAKŻE: Po ponad 20 latach Roman Przybylski opuszcza Nowy Styl

Roman Przybylski pozostanie w firmie do końca listopada, by przekazać swoje obowiązki.