Newsroom

Pierwsza cyfrowa edycja Interzum

Interzum, interzum 2021 interzum @home

Pierwsza cyfrowa edycja Interzum

Tegoroczne Interzum potrwa 4 dni – od 4 do 7 maja. Dzięki platformie interzum @home uczestnicy targów wirtualnie doświadczą innowacji produktowych prezentowanych przez 140 firm z 24 krajów.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Dzięki licznym funkcjom interzum @home oferuje pełne spektrum możliwości biznesowych. Targi cyfrowe koncentrują się na dwóch głównych aspektach: treści i sieci.

Platforma cyfrowa zapewnia różnorodne możliwości prezentacji produktów i trendów, a także rozwiązania w zakresie transferu wiedzy. Trzy główne sceny tegorocznej odsłony Interzum: Green Smart Materials, Trend Stage i Mattress Recycling, a także Interzum Award zapraszają do wymiany doświadczeń podczas 100 specjalistycznych wykładów i warsztatów.

Jednak goście mogą nie tylko oglądać i słuchać prelegentów ze swojej branży, ale także wejść z nimi w dialog z możliwością interakcji na czacie. Każdy odwiedzający interzum @home otrzymuje wgląd w najnowsze trendy i ofertę wystawców. Dzięki 130 kompaktowym, krótkim prezentacjom dostarczanym bezpośrednio przez samych producentów, goście nawiązują kontakt z wystawcami i mogą uzyskać bezpośrednie odpowiedzi na pytania od profesjonalistów na czacie lub później odwiedzić showroom.

Interzum – 4 dni targowych wrażeń

Ogólnie rzecz biorąc, platforma została zaprojektowana tak, aby była wyjątkowo łatwa i intuicyjna w obsłudze. Niezależnie od wcześniejszych cyfrowych doświadczeń użytkowników, strona powitalna, tzw. lobby, prowadzi do wszystkich obszarów. Odwiedzający widzą aktualne wydarzenia i mogą zapoznać się z programem. W ten sposób platforma zapewni prawdziwe wrażenia z targów każdemu użytkownikowi, który będzie z niej korzystał w ciągu najbliższych czterech dni.

ZOBACZ TAKŻE: interzum @home: „interzum Trend Stage” o palących problemach branży wnętrzarskiej

ZOBACZ TAKŻE: interzum @home: przestrzenie jutra w tym roku tylko cyfrowo