Newsroom

interzum @home: „interzum Trend Stage” o palących problemach branży wnętrzarskiej

Wirtualna platforma interzum @home podejmuje tematy ważne dla branży meblarskiej na żywo online
Wirtualna platforma interzum @home podejmuje tematy ważne dla branży meblarskiej na żywo online
Wirtualna platforma interzum @home podejmuje tematy ważne dla branży meblarskiej na żywo online

interzum @home: „interzum Trend Stage” o palących problemach branży wnętrzarskiej

Jakie dostępne na rynku materiały pomagają chronić zdrowie? Co oznacza wegański materiał drewnopochodny, projektowanie generatywne lub podejście cradle-to-cradle („od kołyski do kołyski”) w przypadku przemysłu meblarskiego? Czy model wypożyczania mebli działa? A wracając aktualności: jak koronawirus zmienia projektowanie? Te i inne ekscytujące tematy będą omawiane na żywo w dniach 4-7 maja na wirtualnej platformie interzum @home, organizowanej przez wiodące międzynarodowe wydarzenie dla branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz.

Interzum TREND STAGE prowadzony przez TRENDFILTER® jest zorientowaną na rynek platformą dla wszystkich istotnych dla wzornictwa trendów w projektowaniu mebli i wyposażenia na następne pięć lat. Program wykładów, którego kuratorką jest ekspertka od trendów i właścicielka TRENDFILTER® – Katrin de Louw – oferuje niespotykaną różnorodność i głębię: podczas czterech wirtualnych dni targowych, w serii krótkich, zwięzłych prezentacji, ponad 50 znanych specjalistów przedstawi online najważniejsze trendy wzornicze w branżach meblarskiej i wyposażenia wnętrz. Omówią oni z gośćmi praktyczne pomysły dotyczące produkcji i marketingu oraz zwizualizują trendy, które będą miały znaczący wpływ na nasz styl życia i pracy we wnętrzach w nadchodzących latach.

Różnorodność, bliskość branży, praktyczność, przydatność

Oczywiście przy wyborze tematów patrzymy w przyszłość, a megatrendy, takie jak zdrowie, ekologia, cyfryzacja i urbanizacja, odgrywają ważną rolę w programie wykładów  – twierdzi de Louw w obecnej „gorącej” fazie przygotowań. Dzięki wielopłaszczyznowym tematom na interzum Trend Stage połączymy wybiegające w przyszłość tezy z praktycznymi rozwiązaniami biznesowymi, a tym samym, zgodnie z myślą przewodnią targów interzum, we współpracy z branżą będziemy tworzyć przestrzenie mieszkalne jutra. W ten sposób utrzymamy naszą pozycję poszukiwanego, globalnego rynku dla wystawców i odwiedzających – nawet w świecie cyfrowym – dodaje Maik Fischer, dyrektor interzum.

Długoterminowa dostępność prezentacji: korzyść z cyfrowych targów branżowych

Po zakończeniu targów wszystkie materiały będą jeszcze przez kilka tygodni dostępne dla odwiedzających targi, a do końca lata będą dostępne online jako filmy na żądanie w ramach interzum@home. Jedną z zalet tego rozwiązania jest to, że zwiększy ono zasięg imprezy na całym świecie. Wraz z najwyższej klasy programem i wyjątkowymi prelegentami Koelnmesse oferuje dodatkowe korzyści, a efekty będą widoczne o wiele dłużej niż czas trwania cyfrowych targów w 2021 roku. Jako znaczące uzupełnienie oferty wystawców, czterodniowe wydarzenie z wykładami tworzy podstawy do osiągnięcia globalnego sukcesu w biznesie w przyszłości.

Bilety do kupienia TUTAJ.