Newsroom

Nowy sklep sieci Agata czeka na otwarcie

Nowy salon Agata w Białej Podlaskiej.

Nowy sklep sieci Agata czeka na otwarcie

Salon Agata przy ul. Sportowej 8 w Białej Podlaskiej zostanie otwarty już za niecały tydzień – 13 września 2023 r. Najnowszy sklep będzie 33. obiektem sieci w Polsce.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Na klientów Agata w Białej Podlaskiej będą czekały 52 boksy z meblami skrzyniowymi, tapicerowanymi i dodatkami. Aranżacje do pokojów dziennych, sypialni oraz pokojów dziecięcych i młodzieżowych zajmą łącznie 4.324 m2 powierzchni ekspozycyjnej.

Jaka będzie oferta sklepu Agata w Białej Podlaskiej?

W salonie będzie można zapoznać się z szeroką ofertą modułowych mebli kuchennych z 15-letnią gwarancją. W zależności od wybranej kolekcji, są one dostępne nawet w 7 dni.

Jak informuje sieć, meble kuchenne, które oferuje Agata, można dopasować do swoich potrzeb. Podobnie wygląda to, jeśli chodzi o modułowe szafy. Są one dostępne w różnych kolorach, stylach i wymiarach. Ponadto mogą osiągać wysokość nawet 249,6 cm z nadstawką. Dzięki temu można je dopasować aż pod sam sufit. W Białej Podlaskiej na klientów będzie czekał również szeroki wybór stołów, krzeseł, łóżek czy materacy. Oprócz tego gracze będą mogli wybierać z dostępnych mebli gamingowych w specjalnej strefie gracza.

To co wyróżnia nowy sklep to nowoczesna, otwarta konstrukcja powierzchni sprzedaży oraz boksy aranżacyjne dopasowane do standardowych wymiarów mieszkań Polaków, tak aby każdy z klientów mógł zobaczyć, jak wybrane meble do pokoju dziennego sprawdzą się w aranżacjach typowych polskich domów i mieszkań – informuje Agata.

Nowy sklep na mapie Białej Podlaskiej będzie oferował także szeroką gamę dodatków, dekoracji i akcesoriów. Wśród nich znajdą się lampy, dywany, tekstylia, artykuły kuchenne i łazienkowe, dekoracje i wiele innych.

Chcemy zapewnić naszym klientom w Białej Podlaskiej maksymalny komfort zakupów oraz zaproponować wyjątkowe promocje na produkty z naszej oferty. Jesteśmy dumni z sukcesów naszej marki, a naszym głównym zadaniem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów zarówno w kwestii okazji cenowych, jak i w podążaniu za najnowszymi trendami aranżacyjnymi – podkreśla Krzysztof Wadas, dyrektor ds. marketingu Agata.

ZOBACZ TAKŻE: Agata otwiera 33. sklep i szuka pracowników

Korzyści przy urządzaniu mieszkaniu

Nowy sklep sieci Agata to już 33. obiekt na mapie Polski. Otwarcie salonu w Białej Podlaskiej wiąże się z promocjami, z których będą mogli skorzystać klienci. Specjalne okazje będą obowiązywały od 13 do 23 września.

O sieci Agata:

Agata S.A. to polska sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce. Obejmuje ona 32 wielkopowierzchniowe salony (salon w Białej Podlaskiej będzie 33. obiektem). Są one lokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.