Newsroom

Agata otwiera 33. salon i szuka pracowników

Agata Biała Podlaska.

Agata otwiera 33. salon i szuka pracowników

Sieć Agata oferuje miejsca pracy w nowym salonie meblowym, który już wkrótce zostanie otwarty w Białej Podlaskiej.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Agata jest coraz bliżej otwarcia swojego 33. salonu w Polsce, na którego lokalizację wybrana została Biała Podlaska. Zanim jednak nowy sklep oficjalnie ruszy, firma poszukuje pracowników.

Kiedy otwarcie salonu Agaty?

Na stronie internetowej nowego parku handlowego Karuzela w Białej Podlaskiej widnieje informacja o otwarciu zaplanowanym na wrzesień 2023 r. Jednym z najemców będzie Agata. Przy ul. Łomskiej zlokalizowane będzie też m.in. Brico Marche.

W związku z tym, że Agata, jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble oraz akcesoria do wyposażenia wnętrz, poszerza swoją sieć sklepów o nowy salon w Białej Podlaskiej. Właśnie intensywnie poszukuje pracowników, którzy mają zostać zatrudnieni bezpośrednio, w oparciu o umowę o pracę. Zgłoszenia można wysyłać już teraz.

Kogo zatrudni Agata Biała Podlaska?

Będąc firmą z ugruntowaną pozycją rynkową i posiadając rozbudowaną sieć salonów na terenie całej Polski, Agata nie przestaje się rozwijać. To właśnie w związku z dynamicznym rozwojem spółki i otwarciem salonu w Białej Podlaskiej, firma prowadzi aktualnie rekrutację. Sieć poszukuje kilkudziesięciu nowych pracowników – doradców klientów, kasjerów, magazynierów, montażystów i serwisantów. Wszyscy zatrudnieni mogą liczyć na umowę o pracę od początku okresu zatrudnienia oraz szereg benefitów. Wśród nich warto wymienić prywatną opiekę medyczną czy pakiet sportowy. Firma oferuje też bogaty fundusz socjalny w postaci dofinansowań do wypoczynku dla dzieci, bonusów świątecznych czy bonów urodzinowych.

W firmie Agata cenimy przede wszystkim zaangażowanie i chęć do pracy. Dlatego aplikować mogą wszyscy, bez względu na doświadczenie. Organizujemy szkolenia od pierwszego dnia pracy, jesteśmy otwarci na wsparcie nowych pracowników i zapewniamy bezpośrednią umowę o pracę. Co istotne, staramy się też kłaść nacisk na ciągły rozwój naszego zespołu. To dlatego nasi pracownicy mogą ubiegać się o awanse wewnątrz struktury firmy – informuje Dominika Beblo, dyrektor ds. Personalnych Agata.

Co wiadomo o salonie Agata Biała Podlaska?

Salon w Białej Podlaskiej będzie 33. sklepem sieci Agata w Polsce. Jego powierzchnia wyniesie blisko 4,4 tys. m2. Obiekt zapewni pracę prawie 60 osobom z Białej Podlaskiej i okolic.

ZOBACZ TAKŻE: Salony Agata: 70 lat historii

Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą składać aplikacje poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie: www.agatameble.pl/kariera.

O sieci Agata:

Agata to polska sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce, obejmująca 32 wielkopowierzchniowe salony zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.