Newsroom

Nowy kierownik sprzedaży spółki BEGA

Sven Bossek, nowy kierownik sprzedaży Wohn-Concept Premium Möbel, spółki należącej do Grupy BEGA.

Nowy kierownik sprzedaży spółki BEGA

Z dniem 1 sierpnia 2023 r. nowym kierownikiem sprzedaży Wohn-Concept Premium Möbel, spółki należącej do Grupy BEGA, został Sven Bossek.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Sven Bossek, kierownik sprzedaży należącej do BEGA Gruppe spółki Wohn-Concept Premium Möbel, to doświadczony handlowiec. Przez kilka lat był kierownikiem sprzedaży w branży meblarskiej i ma doskonałą sieć kontaktów.

Spółka Wohn-Concept Premium Möbel działa od 2017 r. Stawia na kreatywność, wysoki standard i bezkonkurencyjny stosunek ceny do jakości. Oferuje innowacyjne meble na zamówienie, ale dostarczane wraz z usługą montażu. Firma projektuje i sprzedaje ścianki pod media lub pojedyncze meble do salonu i jadalni.

ZOBACZ TAKŻE: Grupa BEGA bez nazwy Black Red White

Bardzo dobry rozwój sprzedaży firmy Wohn-Concept Premium Möbel w ostatnich latach ma być konsekwentnie rozwijany. Aktualne portfolio produktowe jest poszerzane o kolejny element kolekcji: The Art of Nature. Na zbliżających się wrześniowych targach wewnętrznych spółki BEGA, Wohn-Concept zaprezentuje nową kolekcję przeznaczoną do części dziennej ze zintegrowanymi meblami do jadalni i szafami. Tym krokiem Wohn-Concept Premium Möbel uzupełnia swoją ofertę dla sklepów meblowych.

Wrześniowe targi będą pierwszymi, które z ramienia Wohn-Concept Premium Möbel poprowadzi Sven Bossek. Jako stolarz z wykształcenia doskonale zna się na materiałach i jest profesjonalistą w sektorze drewna litego.

Dobra koniunktura dla spółki BEGA

Kryzys energetyczny, inflacja, pandemia koronawirusa, wojna w Ukrainie i ogólna niepewność wśród konsumentów, doprowadziły do spadku zamówień w Grupie BEGA. Jednak od czwartego kwartału 2022 r. sytuacja uległa dużej poprawie. W listopadzie i grudniu liczba zamówień, ale także sprzedaż, wróciły już do poziomu z roku 2021.

ZOBACZ TAKŻE: Grupa BEGA planuje 2023 rok i podsumowuje 2022

Tym samym BEGA zdołała obronić swoją czołową pozycję rynkową. Obroty w 2022 roku wyniosły 609 mln euro, czyli były tylko nieznacznie niższe od wartości z 2021 roku (622 mln euro).