Newsroom

M.O.W. coraz ważniejsze

Messezentrum Bad Salzuflen

M.O.W. coraz ważniejsze

Na targach M.O.W, które odbyły się w dniach 17-21 września 2023 r. w niemieckim Bad Salzuflen, spotkało się międzynarodowe grono specjalistów z branży meblarskiej.  Dealerzy, stowarzyszenia i nabywcy chwalili zakres i jakość ofert, innowacyjność i dbałość o produkt, spójną prezentację, wyrafinowaną konstrukcję stoisk. M.O.W. 2023 podkreśliło kluczową rolę jako platformy inspiracji i decyzji w zakresie konsumpcji mebli daleko poza granicami Europy.

524 wystawców z 40 krajów zaprezentowało produkty na 85 tys. m2 powierzchni wystawienniczej w Messezentrum Bad Salzuflen. Pojawiło się wielu stałych uczestników, ale także firm, które powróciły na targi, jak i nowych wystawców. Dla porównania: w 2022 roku swoje produkty zaprezentowało 510 firm z 41 krajów.  W tym roku liderem wśród międzynarodowych wystawców była Polska.

W M.O.W. 2023 wzięły udział firmy: Astor, Badmobil, Benix, Beso Lux Group, Comad, Comforteo, Craft, Deante, Deftrans, D&N Moebel Konsortium, Dom Art. Styl, Drew-Mark, Fey, Forte, Idesin, IMS Group, IMS Helvetia, IMS Sofa, Intertrend, Lech Fabrics, Lenart, Libra Sofa, Libro, Marya Möbel, Meblar, Meble Wójcik, ML Meble, Modalto, Notto, PIK, Primavera Furniture, Genpol, Relita, Restyl, Sassy Design, Select Comfort, Sits, Skalik, Stolarz-Lempert, Sun Garden, The Beds, TK-Lighting, Wersal, Wolność Meblarska, Zuma Line.

ZOBACZ TAKŻE: Targi M.O.W. 2023 – 40 wystawców z Polski

Za Polską uplasowała się Dania z 28 wystawcami, Francja i Holandia po 25, Włochy z 23 i Turcja z 20 wystawcami. W tym roku francuskie firmy zaprezentowały produkty w hali nr 12 pod hasłem „Moje meble są francuskie”. Na wspólnym stoisku reprezentowany był także przemysł ukraiński.

W strukturze odwiedzających M.O.W. do 44% zwiększył się udział osób z zagranicy (w ubiegłym roku 40%). Odbiorcy pochodzili z 69 krajów, w tym wielu z krajów sąsiednich, głównie z Europy Wschodniej i Bałkanów, ale także z Ameryki Północnej i Południowej, Afryki i Azji.

Więcej w najbliższym wydaniu miesięcznika BIZNES.meble.pl.

Actona Group.
Actona Group
Comforteo na targach M.O.W. 2023.
Comforteo
Deftrans na targach M.O.W.
Deftrans
Forte w Bad Salzuflen.
Forte
IDESIN - M.O.W. 2023.
IDESIN
Imos w Bad Salzuflen.
Imos
IMS na targach M.O.W.
IMS
Intertrend na targach w Bad Salzuflen.
Intertrend
Lenart na M.O.W.
Lenart
Libro na M.O.W. 2023.
Libro
Meble Wójcik na targach w Bad Salzuflen.
Meble Wójcik
Stolarz-Lempert - M.O.W. 2023
Stolarz-Lempert
Wersal na M.O.W. 2023 w Bad Salzuflen
Wersal