Newsroom

Studio IKEA w Rzeszowie drugim co do wielkości w Polsce

Studio Planowania i Zamówień IKEA - Rzeszów.

Studio IKEA w Rzeszowie drugim co do wielkości w Polsce


IKEA przebudowała i ponownie otworzyła Studio planowania i zamówień w rzeszowskim Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. Teraz ma ono 255 m2 i jest drugim pod względem powierzchni studiem sieci w Polsce.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Otwarta 31 sierpnia, powiększona ekspozycja, oferuje dostęp do ponad 20 rozwiązań do kuchni, salonu i sypialni. Wprowadzenie nowego formatu Studia planowania i zamówień to element strategicznego rozwoju marki w kierunku sprzedaży omnikanałowej. IKEA stawiając na Rzeszów chce „ułatwiać, jak największej liczbie osób, spełniać marzenia o lepszym domu”.

Studio IKEA w Rzeszowie z największą liczbą systemów mebli modułowych

Studio planowania i zamówień IKEA w Millenium Hall to przestrzeń z aranżacjami dopasowanymi do oczekiwań lokalnego rynku. Część ekspozycyjna wyróżnia się największą, ze wszystkich Studiów planowania i zamówień IKEA, liczbą rozwiązań prezentujących systemy mebli modułowych, takich jak:

  • METOD,
  • BESTA,
  • KALLAX,
  • EKET,
  • PAX.

Inspiracje można też czerpać z dostępnych wzorników frontów, blatów, zlewów, baterii kuchennych i innych akcesoriów wyposażenia kuchni oraz szaf. Ponadto zwiększona została liczba stanowisk, przy których specjaliści przedstawią spersonalizowane rozwiązania. Pomogą one zaplanować wnętrze lub umówić usługę projektowania w domu.

IKEA obecna w Rzeszowie od 5 lat

Gdy w 2018 roku w tym samym lokalu w Millenium Hall otwieraliśmy pierwszy w Rzeszowie Punkt Odbioru Zamówień IKEA, byliśmy przekonani, że to miasto ma ogromny potencjał. Chcieliśmy dać mieszkańcom Podkarpacia coś wyjątkowego, dlatego w części ekspozycyjnej można było obejrzeć wybrane rozwiązania do sypialni i salonu. W kolejnych latach sukcesywnie poszerzaliśmy naszą ofertę o realizowane na miejscu usługi planowania kuchni i rozwiązań do przechowywania – informuje Piotr Siwiec, dyrektor regionu IKEA Kraków. – Po 5 latach obecności na tym rynku, dzięki wiedzy pozyskanej w trakcie rozmów z klientami, wiemy, że zaprojektowanie przestrzeni, to częsta bariera w spełnianiu marzeń o życiu w pięknym i funkcjonalnym domu. Proponowane przez nas projekty nie tylko odpowiadają na potrzeby mieszkańców tego regionu, ale są też wysokiej jakości i przystępne cenowo. W IKEA wierzymy bowiem, że każdy powinien mieć dostęp do dobrych artykułów wyposażenia wnętrz – dodaje Piotr Siwiec.

Centrum Kulturalno-Handlowe Millenium Hall dzięki ciągłemu rozwojowi od ponad dekady zajmuje pozycję lidera wśród podkarpackich galerii handlowych. Marki często decydują się na powiększenie salonu i pozostawienie jedynej lokalizacji na Podkarpaciu właśnie u nas. Cieszymy się, że na rozwój swojej oferty postawiła również IKEA. Zapraszamy do odwiedzenia odnowionego Studia planowania i zamówień IKEA, gdzie każda wizyta jest szansą na odkrycie nowych inspiracji – mówi Robert Wróbel, dyrektor marketingu Centrum Kulturalno-Handlowego Millenium Hall.

Nowa nazwa: Studia planowania i zamówień

Pierwsze Studia Planowania IKEA otwarto w ramach testów jesienią 2021 roku. Nowy format okazał się dużym sukcesem. Z tego powodu firma zdecydowała się wprowadzić je do portfolio usług na stałe, pod nazwą Studio planowania i zamówień IKEA. Ponadto są to miejsca, w których klienci czerpią inspirację i wiedzę na temat wyposażenia domu.

ZOBACZ TAKŻE: Studio IKEA w Wola Park w nowej odsłonie

Dzięki projektantom, współtworzone wraz z klientami projekty kuchni i garderoby, powstają w zgodzie z zasadami Demokratycznego Wzornictwa.

W całej Polsce działa dziewięć studiów IKEA. Największe powierzchniowo Studio planowania i zamówień znajduje się w centrum handlowym Wola Park w Warszawie (288 m2). Przebudowane Studio planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie (255 m2) jest obecnie drugim co do wielkości w Polsce.