Newsroom

DREMA w skondensowanej formie

Fot. Tomasz Markowski.

DREMA w skondensowanej formie

Trwa 37. edycja targów DREMA. Stolica Wielkopolski na cztery dnia zamieniła się w arenę prezentacji innowacyjnych technologii. Jakie firmy wystawiają się w Poznaniu w dniach 14-17 września?

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Podobnie jak w roku ubiegłym, Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA odbywają się w kameralnym wymiarze, wciąż jednak jest to wydarzenie pozostające w czołówce największych światowych wystaw dedykowanych sektorowi maszyn do obróbki drewna.

Targi DREMA to miejsce prezentacji technologii jutra i rozwiązań dedykowanych obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu, których uzupełnieniem są maszyny do rozkroju i szycia tkanin, komponenty do produkcji mebli oraz akcesoria meblowe.

ZOBACZ TAKŻE: Kto zdobył Złote Medale targów DREMA?

Trwająca pandemia sprawiła, że kwestie automatyzacji produkcji stały się jeszcze bardziej istotne, co potwierdzają liczne badania i raporty branżowe. Nie da się uniknąć inwestycji w innowacyjne technologie i nowoczesne maszyny, a dzięki targom DREMA zwiedzający mają szansę przekonać się, że robotyzacja to przyszłość niemal każdego obszaru funkcjonowania przedsiębiorstw produkcyjnych, od systemów pomiarowych i sterujących po bezpieczeństwo pracy.

Pełna relacja z targów DREMA zostanie opublikowana w listopadowym wydaniu miesięcznika „BIZNES.meble.pl”, który jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.