Newsroom

Czy targi są gotowe na restart?

SICAM 2019.

Czy targi są gotowe na restart?

Decyzja o wznowieniu działalności targowej, którą ogłosił Mario Draghi, premier Włoch, rozwiewa wszelkie wątpliwości. SICAM odbędzie się w dniach 12-15 października 2021 roku w Pordenone.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Jak poinformowali organizatorzy SICAM – wszystkie 10 hal zajmą czołowe firmy z branży. Aby lepiej przygotować się na wizytę w Pordenone, oprócz interaktywnej listy wystawców, już teraz dostępne są wszystkie plany hal wraz z wystawcami.

W tym momencie na liście wystawców znajduje się 8 firm z Polski: Animadomus, Edwood, Furnika, Gustavson, HLT, Laguna Fabryka Okuć, Nomet i Vto-Dekor.

Uważamy, że na targach takich jak SICAM fizyczne spotkanie jest niezastąpione, ponieważ synergia, która powstaje wewnątrz hal, generowana przez wymianę pomysłów w optymalnym środowisku, jest niemożliwa do odtworzenia. Jednak uważamy również, że korzyścią dla wszystkich jest możliwość dzielenia się informacjami, które mogą być przydatne przy przygotowywaniu targów – mówi Carlo Giobbi, dyrektor generalny SICAM.

ZOBACZ TAKŻE: SICAM dopiero za rok

Z tego powodu lista interaktywnych wystawców jest już dostępna online, powiększona o prezentację produktów, które zostaną zaprezentowane na targach SICAM 2021, a także aktualności i dostęp do portali społecznościowych na bieżąco aktualizowanych przez wystawców. Wraz z decyzją o ponownym otwarciem targów we Włoszech ustalono wytyczne, które SICAM i Fiera Pordenone muszą spełnić, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom wydarzenia. 

Spotkanie podczas 12. edycji międzynarodowych targów komponentów, akcesoriów i półproduktów dla przemysłu meblarskiego, które odbędzie się w Pordenone w dniach 12-15 października 2021 roku, będzie odpowiednim momentem, aby zobaczyć, dotknąć i wybrać nowości na kolejny sezon.