Newsroom

Agata ponownie otwiera sklep w Kobylnicy

Salon Agata w Kobylnicy.

Agata ponownie otwiera sklep w Kobylnicy

Sieć Agata zapowiada ponowne otwarcie sklepu w Kobylnicy koło Słupska. Odbędzie się ono 21 września 2023 r.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Agata w Kobylnicy została pierwotnie otwarta 24 lutego 2022 r. Sklep o powierzchni blisko 11 tys. m2 z 250 miejscami parkingowymi zlokalizowano przy ulicy Szczecińskiej 3d.

Zdecydowaliśmy o budowie własnego, wolnostojącego obiektu w najnowocześniejszym, dostosowanym do potrzeb klientów standardzie. Dzięki temu osoby odwiedzające salon będą mogły korzystać m.in. z przestrzennego parkingu – informował w ub.r. Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

Kłopoty z nowym budynkiem doprowadziły do jego zamknięcia. 11 lipca 2022 r. Agata poinformowała, że tymczasowy salon, zlokalizowany przy ul. Wspólnej 1 w Bolesławicach k. Słupsk, będzie w najbliższym czasie zastępował nieczynny obiekt w Kobylnicy.

Nowe otwarcie salonu Agata w Kobylnicy

Dziś wiadomo już, że od 21 września klienci Agaty znów będę mogli robić zakupy w Kobylnicy k. Słupska. Odnowiony sklep zastąpi tymczasowy, który znajdował się w Bolesławicach.

Salon w Kobylnicy został wykonany zgodnie z najnowszymi standardami sieci sklepów Agata. Przede wszystkim pod uwagę wzięto bezpieczeństwo i wygodę klientów oraz komfort zakupów. W trakcie rearanżacji sklepu wykonano prace naprawcze i odtworzeniowe w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa konstrukcji budynku.

W ofercie ponownie otwartego sklepu pojawią się meble i dekoracje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni i jadalni, pokoju dziecięcego. Do dyspozycji klientów będzie też studio kuchenne. Można w nim kompleksowo zaprojektować pod wymiar pomieszczenia i wyposażyć wnętrza z pomocą modułowych mebli kuchennych Qubik. Tym, co wyróżnia meble Qubik jest 15-letnia bezpłatna gwarancja oraz dostępność nawet w 7 dni w zależności od wybranej kolekcji. Klienci będą mogli skorzystać także z szerokiego wyboru szaf modułowych Adbox, które dostępne są w różnych wymiarach, kolorach i stylach. Oprócz standardowej oferty na klientów czekać będzie szereg nowości i inspiracji.

Szereg działań i mnóstwo inspiracji

Troska o naszych klientów ma zawsze szczególne znaczenie dla naszej firmy. Dlatego w ciągu ostatnich kilku miesięcy podjęliśmy szereg działań naprawczych, aby ponownie otworzyć sklep w Kobylnicy, zapewniając naszym klientom bezpieczeństwo i komfort zakupów. Szeroka oferta sieci Agata już od 21 września będzie na wyciągnięcie ręki dla mieszkańców Kobylnicy i okolic – powiedział Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

ZOBACZ TAKŻE: Nowy sklep sieci Agata czeka na otwarcie

Otwarty na nowo sklep zaoferuje mnóstwo inspiracji i gotowych pomysłów na urządzenie domu – klienci znajdą je w blisko 80 boksach z przykładowymi aranżacjami. Wszystkie meble tapicerowane, takie jak sofy, narożniki czy fotele zajmą aż 1600 m2, a studio kuchenne wraz z meblowymi inspiracjami – 250 m2. Do tego należy dodać szeroki wybór mebli do salonu, pokoju dziecięcego lub młodzieżowego, szaf, łóżek tapicerowanych czy materaców.