Webinary

Zmiany z cyfryzacją

1659118497

Zmiany z cyfryzacją

„Transformacja cyfrowa organizacji pracy i produkcji mebli” to temat webinaru, który odbędzie się 17 czerwca w godz. 10.00-11.30. Na rozmowę o tym, jak cyfryzacja wspiera różne obszary działalności przedsiębiorstw zaprasza firma IFS.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

O głównych kierunkach zmian w firmach specjalizujących się w produkcji mebli opowiedzą: Michał Strzelecki, dyrektor biura Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli, Igor Karkoszka, dyrektor generalny Fabryki Mebli  WER-SAL Kaczorowscy, Michał Kuryłło, dyrektor sprzedaży i marketingu oraz członek Zarządu Paged Meble, Daniel Ochońko, prezes zarządu spółki Trust Us. Spotkanie poprowadzi Diana Nachiło z BIZNES.meble.pl.

Podczas webinaru przedstawione zostaną wnioski i obserwacje z bieżącego roku: jakie obszary funkcjonowania firm produkcyjnych potrzebują największych zmian. Uczestnicy podzielą się spostrzeżeniami, jakie obszary zarządzania są najbardziej wrażliwe na pandemię, wymagają elastyczności i wsparcia cyfrowego. Opowiemy o zmianach rynkowych i zmianach zachowań konsumenckich. Podjęty zostanie temat roli komunikacji między klientem, a dostawcą. Dyskusja obejmie także tematy bezpieczeństwa i możliwości planowania produkcji oraz konkurencyjności.