Edukacja

Nowy program „Remont na każdą kieszeń”

Movie It - realizacja programy "Remont na każda kieszeń"

Nowy program „Remont na każdą kieszeń”

Producentem programu „Remont na każdą kieszeń” jest Movie it Production, którego założycielem jest Mario Podpora. Twórca filmowy i telewizyjny. Producent i reżyser filmów krótkometrażowych, kierownik i koordynator produkcji programów TV m.in. : Jestem z Polski, Budując marzenia, Złoty interes. W ostatnich latach współpracował jako koordynator produkcji etiud i filmów krótkometrażowych realizowanych w ramach kursów w Szkole Wajdy.

W programie „Remont na każdą kieszeń” pokażemy Wam krok po kroku jak mieszkanie z rynku wtórnego przechodzi metamorfozę. Dzięki projektom utalentowanych studentek architektury wnętrz, mieszkanie uzyska nowe ja. Opowiemy Wam kiedy skorzystać z porad specjalisty, a kiedy prace będziecie mogli wykonać sami/e.

Movie It - realizacja programu "Remont na każda kieszeń" prowadzący z młotkiem

Bohater programu przeprowadzi nas przez remont od usuwania tapet, bruzdowania ścian pod instalacje elektryczną, aż po kładzenie gładzi, wymianę podłóg czy malowanie ścian. Przemienimy przestarzałe wnętrza, w funkcjonalne i stylowe. Z pomocą architektek, bohater zakupi nowe meble, tak aby odpowiadały jego potrzebom, a jednocześnie obecnym trendom. Jeśli jesteście ciekawi jak zmieni się mieszkanie naszego bohatera, koniecznie oglądajcie z nami odcinki extra i porady dotyczące poszczególnych prac.

Bohaterem pierwszego sezonu programu jest Michał. Czy uda nam się zmieścić w zaplanowanym budżecie? Krok po kroku wykonamy poszczególne prace, tak aby zrealizować wszystkie plany naszego bohatera, przy jednoczesnym trzymaniu się harmonogramu prac i kosztorysie.

Movie It - realizacja programu "Remont na każda kieszeń" - łazienka

W kolejnych sezonach programu poznacie nowych bohaterów. Każde z mieszkań będzie inne, budżety również będą różnić się od siebie, tak aby dostosować remont na każdą kieszeń. Jeśli chcecie przejść z naszymi bohaterami każdy etap remontu oraz wysłuchać rad specjalistów, koniecznie zasubskrybujcie nasze konto: www.youtube.com/@Movieitpl

Emisja programu zaplanowana jest na przełomie maja i czerwca na oficjalnym kanale Youtube Producenta.

Partnerem medialnym programu jest BIZNES.meble.pl.

Chcąc wspierać polskie marki, wiele z wykorzystanych produktów zakupionych do remontowanego mieszkania pochodzi od polskich producentów.