Design

O atutach budownictwa modułowego

1256929233

O atutach budownictwa modułowego

To już kolejne spotkanie online z cyklu Budownictwo modułowe, które organizuje Virtus Studio. Tematem przewodnim będzie najwyższy na świecie hotel modułowy, jaki powstaje w Nowym Jorku, na polskich komponentach wyprodukowanych przez firmę DMDmodular z podkrakowskiej Skawiny.

O tym spektakularnym przedsięwzięciu opowie dr Ewelina Woźniak-Szpakiewicz, prezes i dyrektor zarządzająca DMDmodular. Powstała inwestycja jest ważnym momentem dla polskiej branży budownictwa modułowego, jak i osiągnięciem inżynieryjnym i technologicznym na światową skalę.

Budownictwo modułowe jest coraz bardziej doceniane. Prefabrykowane moduły to już nie tylko synonim architektury tymczasowej – kontenery techniczne, pawilony wystawowe czy biurowe. W tej technologii powstają szkoły, przedszkola, hotele, również domy mieszkalne. Największym atutem budownictwa modułowego jest błyskawiczny czas realizacji inwestycji.

Reklama
banner-przewodnik-architekta-300x250

Budownictwo modułowe pod wględem jakości w niczym nie ustępuje innym technologiom budowy, a często ta jakość jest nawet lepsza za sprawą prefabrykacji, która sięga nawet 90%. Poszczególne moduły powstają w fabryce w ściśle kontrolowanych warunkach.

Virtus Studio zaprasza na webinar, podczas którego dr Ewelina Woźniak-Szpakiewicz przybliży temat budownictwa modułowego. Opowie również o koncepcji powstania Hotelu Mariott w Nowym Jorku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Rejestracji można dokonać TUTAJ.