Design

Nowe miejsce na mapie Warszawy

Samsung Galaxy Playground - nowe miejsce na mapie Warszawy.

Nowe miejsce na mapie Warszawy

W centrum stolicy powstała wyjątkowa, immersyjna przestrzeń, stworzona przez markę Samsung. Galaxy Playground to niepowtarzalne audio-wizualne doświadczenia, doskonałe kadry i mnóstwo inspirujących wydarzeń.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Ta unikalna przestrzeń została ukryta w podwórzu jednej z niepozornych kamienic przy ul. Chmielnej 18. Samsung przygotował tu 8 różnorodnych stref stworzonych z myślą o wszystkich, którzy cenią sobie swobodę ekspresji, nowoczesny design i unikatowe formy rozrywki. To nowe miejsce na mapie Warszawy jest idealne dla wszystkich tych, którzy uwielbiają wyrażać siebie poprzez zdjęcia i materiały wideo udostępniane w mediach społecznościowych.

Nowe miejsce na mapie stolicy - Samsung Galaxy Playground.
Fot. Newsroom Samsung Polska.

Galaxy Playground to pierwsze takie miejsce w Polsce, gdzie można bezpośrednio doświadczyć możliwości, które oferuje marka.

Naszym założeniem było stworzenie miejsca, gdzie możemy zaprosić wszystkich do świata Galaxy. Tu naprawdę dzieje się magia i otwierają się niedostępne na co dzień przestrzenie. Dzięki Galaxy Playground, świat Galaxy jest teraz dostępny dla wszystkich. Zapraszamy, to przestrzeń stworzona dla Was! – zachęca Magda Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing, Samsung Electronics.

Spośród wielu atrakcji na odwiedzających czekają między innymi:

  • Nieziemskie scenografie do zdjęć i wideo: tunel bez końca, neony, zabawa z grawitacją – kilkanaście specjalnie zaprojektowanych przestrzeni, które będą doskonałym źródłem inspiracji i tłem do niezwykłych ujęć.
  • Kameralne koncerty, pokazy filmowe i warsztaty fotograficzne: m.in. spotkania z Sarą James, warsztaty filmowe i fotograficzne z Krzysztofem Gonciarzem, Viktorem Borsukiem i Hashtagalkiem.
  • Spotkania z ulubionymi twórcami i artystami: spotkania z Kingą Sawczuk, Kubą Norkiem, Kamilem Instabaks.
  • Strefa personalizacji i najbardziej wyjątkowy Pop-Up Store w Polsce: możliwość zdobycia limitowanych naklejek do personalizacji smartfonów Galaxy oraz współtworzenia niepowtarzalnej instalacji artystycznej.

Wstęp do Galaxy Playground jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji (z wyjątkiem wydarzeń zamkniętych). Przestrzeń będzie otwarta od 8 lutego do 29 kwietnia 2023 roku w godzinach 16:00-22:00 od wtorku do piątku i od 12:00 do 22:00 w soboty.

Do współtworzenia przestrzeni Galaxy Playground Samsung zaprosił wyjątkowych partnerów: Netflix, Red Bull, Meta, Lensthat, Biletomat, Newonce. Za koncepcję kreatywną i komunikację Galaxy Playground odpowiada agencja VMLY&R, za produkcję agencja 10team.