Design

Let’s Archi! Nowe warsztaty dla architektów

lets-archi-warsztaty-dla-architektow-miesiecznik-i-portal-branzy-meblarskiej-biznes-meble-pl

Let’s Archi! Nowe warsztaty dla architektów

Architekci! Powstają dla Was warsztaty artystyczne osadzone w naturze. Pomysłodawczynią spotkania, które odbędzie się w dniach 5-6 października 2023 roku w Nowym Mieście nad Wartą, jest Monika Staniec, architektka wnętrz.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Żyjąc i pracując w ciągłym biegu, często szukamy możliwości zatrzymania się i doświadczania. Codzienność wymusza na nas szybkie decyzje, prędkie działania, realizację zadań z najlepszymi efektami. Jednak koło obraca się coraz szybciej. I tak w pędzie zapominamy o tym, co nas ukształtowało i dawało możliwość relaksu, przemyśleń. Włączając się w warsztaty dla architektów Let’s Archi! wrócisz do siebie.

Czym są warsztaty dla architektów – Let’s Archi! ?

  • To przestrzeń artystyczna, w której pracujesz manualnie,
  • To spotkania, podczas których zbudujesz relacje biznesowe i przyjacielskie,
  • To wydarzenie, które łączy artyzm, design i edukację,
  • To przegląd informacji o nowych rozwiązaniach, które możesz wdrożyć w swojej pracowni architektury wnętrz,
  • Wreszcie to ludzie, którzy zjeżdżają z różnych części Polski, aby rozmawiać, wymieniać się doświadczeniami, uczyć się i poznawać.

Idea Let’s Archi! powstawała w mojej głowie od kilku miesięcy. Bowiem jeszcze w 2022 roku rozmyślałam o tym, jak zintegrować branżę architektury wnętrz, nie wydając kolejnego kursu o projektowaniu wnętrz lub o tym, jak tworzyć biznes w tym zakresie. Tak powstał pomysł warsztatów dla architektów wnętrz, podczas których doświadczą czegoś więcej niż prezentacje produktowe. A tym czymś będą warsztaty artystyczne, w pełnym tego słowa znaczeniu – wyjaśnia Monika Staniec, pomysłodawczyni warsztatów Let’s Archi.

Warsztaty Let’s Archi! niosą za sobą wartości cenione przez każdego świadomego architekta wnętrz. Na przykład takich, jak: kontakt z naturą, obcowanie ze sztuką, pracę rąk, ujarzmianie innowacji, budowanie swojego wizerunku architekta wnętrz, poznawanie ludzi i rozmowy z nimi. W swojej pracy architekci wnętrz realizują projekty w oparciu o kilka, jak nie kilkanaście gałęzi różnych dziedzin, które sumarycznie umożliwiają stworzenie osobliwego projektu wnętrz. Każda z tych dziedzin rozwija się bardzo szybko umożliwiając wprowadzanie coraz to nowszych rozwiązań do wnętrz. Wreszcie architekt wnętrz otacza się najlepszymi, aby realizować swoje projekty.

Na jakie potrzeby architektów odpowiadają warsztaty?

Let’s Archi! to odpowiedź na potrzeby architektów. W kameralnym gronie, liczącym 30 osób, będą oni w stanie doświadczać, poznawać, rozmawiać i konsultować swoje pytania ze specjalistami z różnych branży. Przede wszystkim będą tu i teraz, w skupieniu i chęci poznania nowego.

To, co wyróżnia Let’s Archi! to kontakt z naturą. Na przykład tegoroczne październikowe warsztaty będą osadzone w malowniczej okolicy, na małej wsi nieopodal Warty. Ponadto, wyruszając na warsztaty, można pobudzić wyobraźnię i uwolnić umysł od trosk dnia codziennego.

Co czeka uczestników Let’s Archi! ?

Podział warsztatów na dwa intensywne i różnorodne dni daje pewność, że oprócz działań plastycznych każdy uczestnik uzyska kompendium wiedzy od partnerów wydarzenia.

  1. Pierwszego dnia odbędą się zajęcia dla dwóch grup (każda po 15 uczestników) z gliną przy udziale Riwal Ceramika i Szkło oraz z kolażu wraz ze zdolną Ewą Ziembicką. Ten dzień zwieńczy uroczysta kolacja dla wszystkich uczestników.
  2. Drugiego dnia odbędą się warsztaty z budowania marki osobistej prowadzone przez Magdę Skibkę oraz 5 przeglądów wyposażenia wnętrz oraz rozwiązań do wnętrz od wyselekcjonowanych producentów.

Let’s Archi! będzie wydarzeniem cyklicznym, lokalizowanym w różnych częściach kraju. Docelowo, na stałe, będzie się odbywać w malowniczej wsi położonej nieopodal Kłodzka, na Dolnym Śląsku.

Moje poczucie misyjności i wizjonerstwo połączyły właśnie siły i powstaje projekt dla mnie niezwykle ważny. Let’s Archi! With me! – zaprasza Monika Staniec, architekt wnętrz, pomysłodawczyni.

Monika Staniec podczas śniadań z Let's Archi!, które aktywnie tworzy, zanim powstaną warsztaty dla architekyów,
Monika Staniec podczas śniadań z Let’s Archi! które aktywnie tworzy. Fot. Wojciech Dziadosz.

Podsumowując, w warsztatach mogą brać udział doświadczeni architekci wnętrz z całego kraju i spoza granic Polski. Trzeba jednak pamiętać, że decyduje kolejność zgłoszeń.

Dodatkowo organizator zapewnia, że partnerzy wydarzenia wybierani są skrupulatnie. Architekci otrzymają również najlepszą branżową wiedzę oraz relaksujący czas w doborowym towarzystwie.

  • Kiedy: 5 i 6 października 2023 roku,
  • Gdzie: Nowe Miasto nad Wartą,
  • Dla kogo: architekci i projektanci wnętrz

Więcej informacji:
www.letsarchi.com
https://www.instagram.com/letsarchi_com/