Design

Biuro: dobrze zrealizowane wyzwanie

103224021

Biuro: dobrze zrealizowane wyzwanie

Jak zaznaczają eksperci, wideokonferencje i kontakty wirtualne z wybranymi jednostkami, nie zastąpią interakcji w grupie i spontanicznej wymiany pomysłów. Jakie wyzwania czekają dziś projektantów biur? Jak zorganizować sobie home office? Na pytania odpowiada PRZEWODNIK ARCHITEKTA: organizacja pracy.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Biuro w przyszłości będzie jeszcze bardziej doceniane jako miejsce spotkań. Jak zaznaczają eksperci, dzisiaj w projektowaniu biur należy wziąć pod uwagę potrzebę elastyczności powierzchni.

Jakie wyzwania czekają dziś architektów przestrzeni biurowej? Czytaj TUTAJ

Planowanie zmian powinno odbyć się tak, aby przestrzenie jak najlepiej służyły zespołom pracującym w modelu hybrydowym. Liczą się zmienne rozwiązania i rekonfigurowalne układy. Muszą istnieć możliwości korzystania zarówno z indywidualnych stanowisk pracy, jak i miejsc do koncentracji, wideokonferencji i pracy zespołowej.

Jakie produkty i rozwiązania pomogą zrealizować aktualne wyzwania architektoniczne? Czytaj TUTAJ

W ciągu ostatnich miesięcy wszyscy musieliśmy dostosować nasz sposób pracy do aktualnych potrzeb, które wymusiła na nas obecna sytuacja. Większość z nas pracuje zdalnie nie mając stanowisk dostosowanych do tego modelu pracy. Ergonomiczny i designerski fotel do pracy przy komputerze staje się coraz bardziej popularnym domownikiem. Im więcej pracy zdalnej, tym bardziej doceniamy jego zalety.

SIĘGNIJ PO NAJNOWSZE WYDANIE PRZEWODNIKA ARCHITEKTA: organizacja pracy.