Firmy na targach

Złoto, odważne wzory i nowe materiały

Złoto, odważne wzory i nowe materiały

Połączone siły firm Proform i Lumatech mają ogromną moc przyciągania. To było już widać na Warsaw Home & Contract rok temu, nie inaczej było w tym roku. O odwadze w kreowaniu trendów świadczyły: złoto, nowe wzory lameli i ryflowania.

Prezentacja zgodna z najnowszymi tendencjami, ale wyróżniająca się na tle innych wystawców to efekt synergii znanych na rynku firm Proform i Lumatech. Ciekawym pomysłem było eksponowanie produktów w dwóch prostopadle poprowadzonych tunelach. Na targowej ekspozycji w Nadarzynie pojawiły się m.in. nowe wzory lameli. Po raz pierwszy zwiedzający mogli podziwiać te produkty wykonane z litego drewna i sklejki. Premierę miały również gipsowe panele ścienne Zicaro, które są już w ofercie firmy Proform.

Z kolei na frontach, też zgodnie z trendami, pojawiło się złoto w subtelnym, satynowym wykończeniu. Spektakularny efekt osiągnięto poprzez połączenie złotych uchwytów krawędziowych frezowanych z płytą meblową hiszpańskiej marki Alvic, której Proform jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce. Rewelacją okazały się płyty kompaktowe – absolutna nowość. Zainteresowanie zwiedzających wzbudziły też dekory kamienne. Targowi goście z uwagą przyglądali się nowościom marki Alvic w zaproponowanym przez nią podziale na powierzchnie lakierowane na wysoki połysk – Luxe, wykończone w macie – Zenit oraz o strukturze synchronicznej – Syncron.

Proform i Lumatech - stoisko targowe Warsaw Home & Contract 2023

ZOBACZ TAKŻE: Warsaw Home & Contract w obiektywie BIZNES.meble.pl