Firmy na targach

Co po Warsaw Home?

REJS stoisko targowe Warsaw Home 2023

Co po Warsaw Home?

Siódma edycja Warsaw Home formalnie jest już za nami. Setki osób, które odwiedziły targowe stoisko REJS pozwalają nam uznać udział w niej za absolutnie udany. Ale praca wcale się jeszcze nie kończy! Teraz czas na wdrożenie nowości i opracowanie kolejnych innowacyjnych rozwiązań. Co firma REJS pokazała w Nadarzynie? I nad czym pracuje obecnie?

Tegoroczna edycja targów Warsaw Home spełniła wszelkie oczekiwania. Dowodzą tego statystyki: ponad 53 tysięcy odwiedzających: architektów, projektantów i koneserów dobrego designu, setki wystawców z 46 krajów, tysiące pięknych form i produktów… W Nadarzynie od 7 do 10 listopada było co oglądać! Duże zainteresowanie budziła również spektakularna ekspozycja firmy REJS.

Rozwiązania do każdego wnętrza

W hali D, na ponad 300 m2 marka REJS pokazała rozwiązania do wszystkich wnętrz domu: od kuchni, poprzez spiżarnię, garderobę, pralnię i łazienkę aż po salon, sypialnię i biuro. Obok rozwiązań doskonale znanych jak np. szuflady Ultra Box, systemy Maxima czy Variant MULTI, w świetnie zaprojektowanych strefach tematycznych prezentowane były też nowości. A wśród nich m.in. wkrótce dostępne: Corner Space Plus, Cargo Maxi oraz Cargo Maxi Space DUO z linii Maxima PURO.

Uwagę budziły szuflady z automatycznym wysuwem, które sprawdzają się zarówno w garderobach, jak i kuchniach, a także systemy do organizacji szuflad. Projektanci niezmiennie zainteresowani byli systemami ułatwiającymi codzienną pracę m.in. elektrycznie regulowanymi stelażami biurek FUTURO, wysuwanymi z blatu zasilaczami Elektrima, a także systemami do segregacji odpadów i do szaf gospodarczych House Master.

Na specjalnych ekspozytorach z bliska oglądać można było uchwyty, nóżki meblowe, a także sprawdzać komfort ruchu oferowany przez zawiasy i prowadnice. Do zabawy światłem zapraszała strefa systemów oświetleniowych, szuflady przyciągały wzrok systemami wewnętrznej organizacji. Projektanci z uwagą oglądali również ofertę komponentów meblowych brandu Dekores – blaty, fronty, konglomeraty i płyty marek: Krion, XTONE, Formica, AGT, StylFront i Yildiz.

Nowe pomysły i innowacje

Olbrzymie zainteresowanie budziła targowa Strefa Koncept REJS, czyli miejsce, w którym zaprezentowano prototypy jeszcze nie wprowadzone do produkcji. Znalazły się tu m.in. ułatwiające dostęp do produktów znajdujących się na wyższych półkach windy do szafek górnych, a także innowacyjne Cargo Maxi Spin. Ten ostatni wielopoziomowy stelaż, można jednocześnie wysunąć i obrócić o 180 stopni, a tym samym ułatwić sobie dostęp do rzeczy schowanych w głębi szafki.

Niespodzianką była Strefa Tapicerowana. Choć akcesoria i komponenty do produkcji łóżek, foteli i sof w ofercie REJS dostępne są od lat, teraz prezentowane były w nowej odsłonie. Udoskonalone wykończenia i funkcjonalności zachwyciły oglądających szukających rozwiązań wpisujących się w aktualne trendy wzornicze.

REJS stoisko targowe Warsaw Home 2023 - biurko

W aktualnych trendach i dobrych relacjach

Ale oferta produktowa, stanowiła tylko część ekspozycji i zadań zespołu REJS. Równie ważne były spotkania i rozmowy – to one stanowiły jak zawsze prawdziwe clou targów Warsaw Home. Na setki osób, które zdecydowały się odwiedzić stoisko firmy, czekali profesjonalni doradcy.

Z wieloma tegorocznymi gośćmi znamy się doskonale od lat. Wielu z przyjemnością przywitaliśmy po raz pierwszy. Niezmiennie bardzo nas cieszy zainteresowanie naszą ofertą. Każda wskazówka dotycząca produktów i konkretnych rozwiązań, ale również współpracy z nami czy jakości obsługi w punktach handlowych jest dla nas na wagę złota – powiedziała Joanna Posadzy, Dyrektor Marketingu REJS. Między innymi dlatego, to podczas Warsaw Home co roku prezentujemy nasze Trendbooki. Tak było i teraz. Debiutujący Trendbook 2023/2024, zawarte w nim inspiracje i pomysły są świetnym punktem wyjściowym do rozmów, co jeszcze możemy zrobić, by spełnić oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. A właśnie to ostatecznie jest naszym głównym celem – dodaje Joanna Posadzy.

ZOBACZ TAKŻE: Wszystkie oblicza szuflad REJS