Rankingi

Trwa głosowanie na najlepszy projekt łazienki

Trwa głosowanie Internautów w konkursie Projekt Łazienki 2023 na toaletę w Pałacu Zamoyskich przy ulicy Foksal w Warszawie.

Trwa głosowanie na najlepszy projekt łazienki

Wybierz najlepszą pracę tegorocznej edycji konkursu ,,Projekt Łazienki 2023”. Głosowanie Internautów potrwa do 18 czerwca.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Pierwszy etap konkursu ,,Projekt Łazienki 2023” przeszedł do historii. Uczestnicy zgłosili swoje projekty mobilnej toalety publicznej w zaciszu ogrodu Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Teraz przyszła kolej na Internautów. Codziennie można oddać jeden głos na wybraną koncepcję biorącą udział w konkursie. Głosowanie potrwa do 18 czerwca.

Na czym polegały zmagania w konkursie ,,Projekt Łazienki 2023”?

W tegorocznym Konkursie ,,Projekt Łazienki 2023”, organizowanym przez Geberit, uczestnicy mieli za zadanie zaprojektowanie mobilnej toalety publicznej na terenie ogrodu Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP, posiadającego siedzibę w zabytkowym Pałacu Zamoyskich przy ulicy Foksal w Warszawie. Projekt mobilnej toalety miał stanowić wzorcowe rozwiązanie dla toalet lokalizowanych w cennych przyrodniczo i krajobrazowo terenach parków, sportu i rekreacji lub/i w sąsiedztwie budynków o wysokich walorach architektonicznych, w tym terenów i obiektów objętych ochroną konserwatorską.

Mobilna toaleta miała zapewnić dostęp do pomieszczeń osobom o ograniczonej możliwości poruszania się, osobom z niepełnosprawnością wzroku czy słuchu, seniorom, osobom niskorosłym czy dzieciom. Musiała spełniać wymóg powszechnej dostępności, zgodnie z zasadami projektowania uniwersalnego oraz pozytywnie wpływać na zachowania użytkowników pod względem świadomości wartości chronionych zasobów przyrody, ekologii, dobrych praktyk w zakresie dostępności.

Jak uczestnicy konkursu poradzili sobie z zadaniem?

Niezależnie od decyzji Jury, które obradowało 29 maja, każdy ze zgłoszonych projektów, ma szansę na nagrodę w Konkursie Internetowym. Zwycięzca z największym procentowym udziałem głosów, które zostaną oddane do 18 czerwca 2023 roku na stronie konkursowej, otrzyma wyróżnienie Internautów w wysokości 1 tys. zł.

Wszystkie zgłoszone prace można obejrzeć na stronie konkursu i raz na dobę oddać głos na swojego faworyta. Głosowanie potrwa do 18 czerwca 2023 roku do godziny 12:00.