Rankingi

Projektantko, projektancie wnętrz – weź udział w badaniu REHAU i wygraj profesjonalną usługę ARCHISTORY.

1037517975

Projektantko, projektancie wnętrz – weź udział w badaniu REHAU i wygraj profesjonalną usługę ARCHISTORY.

Dlaczego Twoja opinia jest dla nas ważna?
Jesteśmy firmą oferującą komponenty do projektowania i produkcji mebli. Zapraszamy Cię do udziału w anonimowym badaniu, którego celem jest poznanie Twoich doświadczeń i oczekiwań związanych z projektowanie wnętrz, w szczególności projektowaniem mebli na wymiar. Do badania zapraszamy architektów i projektantów wnętrz z całej Polski.
Biorąc udział w badaniu masz szansę wygrać usługę ARCHISTORY i w profesjonalny sposób  zaprezentować swój projekt w formule case study. Więcej na temat ARCHISTORY dowiesz się na www.archistory.pl.
Aby wziąć udział w badaniu kliknij tutaj. Badanie trwa do 28.04.2021.
Rehau to firma oferująca komponenty do projektowania i produkcji mebli. Aktualnie realizuje anonimowe badaniu, którego celem jest poznanie doświadczeń i oczekiwań związanych z projektowanie wnętrz, w szczególności projektowaniem mebli na wymiar. W badaniu udział wziąć mogą architekci i projektanci wnętrz z całej Polski.
Udział w badaniu jest szansą na wygranie usługi ARCHISTORY i zaprezentowanie swojego projektu w formule case study w profesjonalny sposób. Więcej na temat ARCHISTORY można dowiedzieć się na www.archistory.pl.
 
Aby wziąć udział w badaniu kliknij tutaj.
 
Badanie trwa do 28.04.2021.