Rankingi

Najlepsza kolekcja według konsumentów

Józef Szyszka, dyrektor targów MEBLE POLSKA, Bartłomiej Wajnert z Zarządu firmy Wajnert Meble i Tomasz Kobierski

Najlepsza kolekcja według konsumentów

Misty – tak się nazywa kolekcja mebli, która otrzymała Złoty Medal Wybór Konsumentów. Nagrodę wręczono firmie Wajnert Meble podczas niedawno zakończonych targów DREMA.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Nagrodzona Złotym Medalem Wybór Konsumentów kolekcja mebli Misty łączy dwa wyjątkowo praktyczne rozwiązania: elektrycznie wysuwane siedzisko, które znacząco zwiększa powierzchnię użytkową w zależności od potrzeby oraz wygodne podwójne poduchy oparciowe z systemem podnoszenia. Nagrodę podczas pierwszego dnia  targów DREMA – najważniejszej imprezy dla przemysłu drzewnego i branży meblarskiej w środkowo-wschodniej Europie – odebrał Bartłomiej Wajnert, reprezentujący Zarząd firmy Wajnert Meble.

Zdobycie Złotego Medalu w głosowaniu Konsumentów jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. To było zupełnie niespodziewane i wielkie zaskoczenie. Jesteśmy zachwyceni i absolutnie wdzięczni wszystkim, którzy oddali głosy na naszą już bestsellerową kolekcję sof oraz narożników Misty – dzieli się swą radością Agnieszka Baran, marketing manager Wajnert Meble.

Przyznaje, że w tym roku konkurencja w tej rywalizacji była znacząca, dlatego też w imieniu swojej firmy gratuluje pozostałym nominowanym: To wielki zaszczyt znaleźć się w tak wybitnym gronie – wyznaje. Meble tapicerowane to coś, co, jak zaznacza, reprezentowana przez nią firma lubi i robi najlepiej.

Od początku jej działalności, czyli od 1985 r., tworzymy meble, które mają być przede wszystkim wygodne i trwałe. Nie pozostajemy jednak obojętni na zmieniające się nastroje, trendy, czy otaczającą rzeczywistość. Jesteśmy firmą rodzinną, która łączy pokolenia, różne spojrzenia i doświadczenia. W efekcie powstają właśnie takie kolekcje, jak wspomniana już Misty – nowoczesne i wyjątkowo komfortowe bryły – opowiada Agnieszka Baran.


Kolekcja mebli wybrana przez konsumentów


Marketing manager Wajnert Meble zauważa, że to, co konsumentom podobało się w kolekcji Misty najbardziej, to właśnie jej niebanalna forma, szerokie siedziska, wysokie podnoszone oparcia, wysuw elektryczny w siedzisku i metalowe nogi do wyboru.

Nasze meble tworzymy dla ludzi, dlatego to wyróżnienie jest dla nas tak ważne i tak jak każda nagroda, daje nam motywację do tego, żeby nie zwalniać i nieustająco szukać projektów oraz rozwiązań, które przyniosą jeszcze więcej komfortu do Waszych domów – mówi przedstawicielka producenta kolekcji Misty.

Sama kolekcja swą premierę miała w pierwszym kwartale 2022 r., na targach wewnętrznych firmy Wajnert Meble, gdzie – jak przyznają reprezentanci producenta – wzbudziła największe zainteresowanie i entuzjazm wśród odwiedzających. Potwierdziły to również liczne zamówienia. Konsumenci docenili Misty nie tylko za praktyczne funkcje, ale i unikalny design oraz modułowość, która pozwala na dostosowanie mebla do potrzeb szerszego grona użytkowników.


Najpierw konkurs, następnie plebiscyt


Wajnert Meble zgłosiła do konkursu swoją kolekcję Misty podczas wiosennych targów Meble Polska. Najpierw oceną zgłoszonych produktów, i to już w I dniu wydarzenia, zajął się Sąd Konkursowy. Kolejnym etapem był plebiscyt internetowy. Zgodnie z procedurami, trwał on przez kolejny miesiąc po zakończeniu tej imprezy. Zwyciężyła Kolekcja Misty czyli autorski produkt wielkopolskiej firmy Wajnert Meble.

Nagrodę z rąk Tomasza Kobierskiego – prezesa Zarządu Grupy MTP i Józefa Szyszki – dyrektora targów MEBLE POLSKA, podczas uroczystego otwarcia targów DREMA, odebrał Bartłomiej Wajnert z Zarządu firmy Wajnert Meble.