Rankingi

Na które wydarzenie najbardziej czeka branża?

#WYDARZENIA2021ROKU

Na które wydarzenie najbardziej czeka branża?

Jeszcze tylko do końca stycznia potrwa głosowanie na najbardziej oczekiwane wydarzenie 2021 roku. Jeśli jeszcze nie zagłosowałeś – zrób to teraz.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Zapraszamy do głosowania na najbardziej oczekiwane wydarzenie 2021 roku.

Do 31 stycznia oddaj swój głos na najważniejsze Twoim zdaniem wydarzenia i wspólnie z redakcją BIZNES.meble.pl stwórz zestawienie eventów dla biznesu i designu, na które najbardziej czeka branża.

Wystarczy, że wypełnisz ankietę. Aby głos był ważny należy wytypować 5 wydarzeń (wszystkie wskazania są równorzędne).

Wyniki zostaną opublikowane 1 lutego. Informacji o zwycięzcach szukajcie na portalu www.biznes.meble.pl i w mediach społecznościowych BIZNES.meble.pl, jak również w miesięczniku BIZNES.meble.pl.

Oto nominacje:

25 wydarzeń, na które czeka branża w 2021 r.

Wiosenny restart targowy

Wiosna 2021 r. to czas, w którym przed częścią imprez wystawienniczych otwiera się możliwość powrotu do targowego kalendarza.

CIFF (marzec)

Ważna platforma pozwalająca na wejście na wymagający rynek chiński oraz umożliwiająca spotkanie kluczowych nabywców z głównych rynków.

„Fuorisalone” (kwiecień i wrzesień)

Świat czeka na festiwal designu w Mediolanie. Podzielono go na dwie fazy: I w dniach 12-18 kwietnia i II, która będzie towarzyszyć „iSaloni” (4-10 września).

„Ambiente”

Odbywające się we Frankfurcie nad Menem największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie to prezentacja trendów i nowości dla międzynarodowego biznesu. [ORGANIZATORZY PRZENIEŚLI TARGI NA LUTY 2022 r.]

„Interzum” (maj)

Organizowane przez Koelnmesse w 2-letnim cyklu święto innowacji o bardzo silnym wpływie na przemysł. Tegoroczne targi odbędą się w formule hybrydowej.

„Heimtextil”

Największe targi tekstylnego wyposażenia wnętrz. [ORGANIZATORZY PRZENIEŚLI TARGI NA STYCZEŃ 2022 r.]

Łódź Design Festival (maj)

Inspirujące branżę wydarzenie, które prezentuje design w różnych jego odsłonach. Prowadząc dialog z odbiorcami skupia się na stawianiu pytań, interpretacji zjawisk i krytycznej dyskusji.

Plebiscyt Must Have

Zarówno plebiscyt, jak i wystawa, którą można oglądać podczas Łódź Design Festival, koncentrują się na wyłanianiu i upowszechnianiu najlepszych polskich wdrożeń użytkowych.

„Meble Polska” (maj)

Organizowane przez Grupę MTP największe kontraktacje meblowe w Europie Środkowej i Wschodniej gromadzą wiodących producentów z Polski zainteresowanych rozwojem eksportu.

„Home Decor” (maj)

Targi dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami: producentów, przedstawicieli handlu artykułami do dekoracji wnętrz, a także architektów i projektantów.

„High Point Market (czerwiec i październik)

Odbywające się w High Point w Karolinie Północnej (USA) najstarsze i największe targi mebli na świecie, na których w ub.r., na wspólnym stoisku zaprezentowało się siedem polskich firm i marek.

Red Dot (gala: czerwiec)

W świecie wzornictwa nie ma chyba marki czy projektanta, którzy nie marzyliby o prestiżowym wyróżnieniu, jakim jest Red Dot Design Award, określany mianem Oskara designu.

MIFF (wrzesień)

Malaysian International Furniture Fair to jedna z większych imprez wystawienniczych w południowej Azji, a jej znaczenie ciągle rośnie.

Salone del Mobile.Milano (wrzesień)

Najważniejsze wydarzenie dla światowego designu po rocznej przerwie powraca w jubileuszowym wydaniu. 60. edycja połączy wszystkie targowe formaty mediolańskiej imprezy.

London Design Festival (wrzesień)

Londyn, znany jako jedna z kreatywnych stolic świata, co roku we wrześniu zaprasza na trwającą 9 dni imprezę poświęconą projektowaniu.

„Drema” (wrzesień)

Targi, które należą do czołówki światowych wystaw dedykowanych obróbce drewna, przemysłowi meblarskiemu i tartacznemu.

M.O.W. (wrzesień)

Wydarzenie, które w ostatnich latach odnotowało ogromny wzrost znaczenia dla przemysłu i handlu, skupia przede wszystkim profesjonalistów zorientowanych na sprzedaż mebli.

„Ligna” (wrzesień/październik)

Organizowane w cyklu 2-uletnim przez Deutsche Messe targi są silnym bodźcem dla przemysłu drzewnego i meblarskiego na całym świecie do inwestycji w najnowsze technologie.

SICAM (październik)

W Pordenone pojawia się coraz więcej czołowych graczy z branży meblarskiej, oferujących innowacyjne rozwiązania, oryginalne produkty i technologie.

„Warsaw Home & Contract” (październik)

Cztery edycje wystarczyły, by o tych targach mówiła cała branża. Po rocznej przerwie spotkają się na nich wszyscy spragnieni nowości ze świata designu i architektury.

20. edycja PE-P

Już po raz 20., pod czujnym okiem prof. Katarzyny Laskowskiej z UAP, Program Edukacyjno-Projektowy udowodni, jak ważna jest współpraca przyszłych projektantów z przedsiębiorcami.

„ArchiDAY” (październik)

Seria wydarzeń branżowych dla architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz. Kilka edycji, w tym „ArchiDAY 2020 online”, zbudowało ogromną popularność tego przedsięwzięcia.

60-lecie IKEA w Polsce

60 lat temu Polska stała się pierwszym krajem po Szwecji, z którym IKEA związała swoją przyszłość, nawiązując współpracę z polskim dostawcą.

Zniesienie ograniczeń wynikających z pandemii

Powrót do normalności – do spotkań, podróżowania, uczestnictwa w różnego rodzaju branżowych wydarzeniach – bez strachu i obostrzeń.

Powrót do pracy w trybie stacjonarnym

Po niemal roku pracy zdalnej, wielu z nas marzy o powrocie do pracy w biurze i możliwości spotkań z zespołem na żywo.