Rankingi

Kto zostanie Człowiekiem Dekady?

Kto zostanie Człowiekiem Dekady BIZNES.meble.pl?

Kto zostanie Człowiekiem Dekady?

Wybierz Człowieka Dekady „BIZNES.meble.pl”! Do końca lutego oddaj swój głos na ludzi, których zawodowe dokonania w ostatnim dziesięcioleciu zasługują na szczególne wyróżnienie.

Reklama
Banner All4Wood 2024 - 750x100

Trwa plebiscyt na Człowieka Dekady. Tworzymy listę najważniejszych dla branży osób w minionej dekadzie. Głosowanie potrwa do końca lutego.

By oddać głos wystarczy wypełnić ankietę (aby głos był ważny należy wskazać 5 okładek – wszystkie wskazania są równorzędne).

Wyniki zostaną opublikowane na portalu www.biznes.meble.pl, w mediach społecznościowych „BIZNES.meble.pl”, jak również w miesięczniku „BIZNES.meble.pl”.

Zapraszamy! Oddaj swój głos na Człowieka Dekady.

Regulamin plebiscytu Człowiek Dekady BIZNES.meble.pl:

  1. Człowiek Dekady „BIZNES.meble.pl” to plebiscyt, którego zwycięzca/zwycięzcy zdobędzie/zdobędą tytuł Człowiek Dekady „BIZNES.meble.pl”. Ranking ma na celu uhonorownie osób, których zawodowe dokonania w ostatniej dekadzie zasługują na szczególne wyróżnienie.
  2. Organizatorem plebiscytu „Człowiek Dekady „BIZNES.meble.pl” jest Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika „BIZNES.meble.pl”.
  3. Plebiscyt trwa od 8 lutego 2021 r. do 28 lutego 2021 r.
  4. Udział w plebiscycie mogą wziąć Internauci, którzy wypełnią ankietę zamieszczoną na stronie www.biznes.meble.pl – https://biznes.meble.pl/ankieta-czlowiek-dekady
  5. Uczestnicy plebiscytu głosują wyłącznie na osoby, które znalazły się na okładkach miesięcznika „BIZNES.meble.pl” (zarówno wydań polskich, jak i anglojęzycznych), w okresie od listopada 2010 r. (nr 1 „BIZNES.meble.pl”) do lutego 2021 r. (nr 124 „BIZNES.meble.pl”).
  6. Informacje o tych osobach ukazują się po najechaniu kursorem na okładkę. Są to: imię i nazwisko, firma oraz miesiąc, w którym ukazało się dane wydanie miesięcznika „BIZNES.meble.pl”. Dotyczy to także osób, które po publikacji w danym wydaniu miesięcznika odeszły z branży meblarskiej lub zmieniły firmę.
  7. Aby głos był ważny uczestnicy plebiscytu powinni wskazać 5 okładek (wszystkie wskazania są równorzędne), a o ostatecznej kolejności decyduje liczba punktów. Osoby, które uzyskały równą liczbę punktów zajmują miejsce ex aequo.
  8. Po zakończeniu głosowania organizator opublikuje wyniki plebiscytu na stronie www.biznes.meble.pl, w mediach społecznościowych oraz w miesięczniku „BIZNES.meble.pl”, w kwietniu 2021 r.