Rankingi

Konkurs na projekt wnętrza

Konkurs na projekt wnętrza organizowany przez markę Jawor-parkiet.

Konkurs na projekt wnętrza

To już 5. edycja Jawor-Parkiet Design Awards, w którym zmierzą się architekci i projektanci wnętrz.

Reklama
Banner targów IFFINA 2024 750x109 px

Na początku marca wystartował kreatywny konkurs na projekt wnętrza z zastosowaniem podłóg z oferty marki Jawor-Parkiet. Polski producent podłóg drewnianych ponownie zaprasza do udziału w nim architektów, profesjonalistów, studentów i młodych projektantów wnętrz, pracownie architektoniczne oraz wszystkich przedstawicieli branży projektowej.

W tym roku uczestnicy konkursu walczą o nagrodę główną w dwóch kategoriach: projekt wnętrza i realizacja. Prace należy przesyłać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie konkursu, przydzielając wizualizację lub zdjęcie do jednej z czterech subkategorii: sypialnia, salon, pokój dziecięcy i przestrzeń komercyjna. Czas na zgłoszenia upływa 12 maja 2023 r.

Jury konkursu

Najlepsze projekty wnętrz i realizacje z zastosowaniem podłóg drewnianych Jawor-Parkiet wybierze pięcioosobowe jury. W tym roku prace konkursowe ocenią:

  • Anna Grużewska, redaktor naczelna magazynu „Czas na Wnętrze”,
  • Monika Bronikowska, współwłaścicielka pracowni HOLA Design,
  • Przemysław Szklarzewski, właściciel platformy Archidesk.pl,
  • Grzegorz Sadowski, Dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Sieci Sprzedaży Jawor-Parkiet,
  • Sebastian Sklepik, Specjalista ds. architektów i projektantów wnętrz Jawor-Parkiet.

Kreatywne zadanie konkursowe

To już piąta edycja konkursu Jawor-Parkiet Design Awards i niezmiernie cieszy nas fakt, że jego popularność z roku na rok wzrasta. W tegorocznej odsłonie dajemy architektom i projektantom jeszcze więcej możliwości zaprezentowania swojej kreatywności i twórczego potencjału – mówi Grzegorz Sadowski, dyrektor ds. Marketingu i Rozwoju Sieci Sprzedaży Jawor-Parkiet. – Z tą myślą rozszerzyliśmy formułę wprowadzając podział na dwie kategorie: projekt i realizację. Ponadto uczestnicy tej edycji mogą tworzyć projekty w oparciu o jeszcze szerszą gamę naszych podłóg drewnianych. Bowiem do dobrze znanych kolekcji jak FertigParkiet, FertigDeska, Chevron, Design Experience, Luxury oraz Retro Collection dołączyła najnowsza Zero Waste, doceniona już za wzornictwo nagrodą Dobry Wzór 2022. Jesteśmy bardzo ciekawi tegorocznych projektów, bo piękne wnętrza z naszymi podłogami w roli głównej, to dla nas ogromna satysfakcja i powód do dumy.

Nagrody i wyróżnienia

Jakość, oryginalność, wartości wizualne oraz funkcjonalność przesłanych projektów, to cechy które będą brać po uwagę jurorzy, aby wyłonić najlepsze prace. Przyznane zostaną dwie nagrody główne (po jednej w każdej kategorii) oraz dwa wyróżnienia (po jednym w każdej kategorii).

Laureaci I miejsca w każdej z dwóch kategorii otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 10 tys. zł.
Nagrodami dla autorów wyróżnionych prac będą profesjonalna sesja wizerunkowa oraz voucher na audyt mediów społecznościowych. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 31 maja 2023 r.

Jawor-parkiet Design Awards.

Szczegółowe zasady i warunki uczestnictwa znajdują się w regulaminie na stronie konkursu.