Rankingi

Katalog inspiracji na 2021 rok

1000520451

Katalog inspiracji na 2021 rok

Najnowszy katalog konkursowy „Diament Meblarstwa 2021” jest już na rynku. Znajdziecie w nim najlepsze produkty branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz – informacje, pomysły, inspiracje.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

15. edycja konkursu „Diament Meblarstwa” dobiegła końca. Jej podsumowanie to katalog. Publikacja właśnie pojawiła się na rynku w wersji papierowej, ale jest też dostępna w formie e-wydaniaKatalog „Diament Meblarstwa 2021”.

Co zawiera katalog „Diament Meblarstwa”?

Na 60 stronach katalogu prezentowane są nie tylko nagrodzone przez jurorów produkty, ale też te, które zostały zgłoszone do konkursu. W jubileuszowej edycji „Diamentu Meblarstwa” wzięło udział ponad 50 uczestników – firm i marek meblarskich oraz oferujących wyposażenie wnętrz, a także młodych projektantów, dla których tradycyjnie już przygotowaliśmy osobną kategorię: młody design.

Kilkudziesięcioosobowe jury oceniło blisko sto produktów: mebli, akcesoriów, komponentów oraz projektów przygotowanych przez najmłodszych adeptów wzornictwa. Podobnie jak w latach ubiegłych produkty zostały podzielone na dwie klasy: standard i premium. 

„Diament Meblarstwa” to nagroda, która od lat cieszy się renomą w branży, pozytywnie wpływając na promocję i sprzedaż wyróżnionych produktów.

Wszystkie konkursowe produkty można również obejrzeć na stronie konkursu: www.diamentmeblarstwa.pl, natomiast triumfatorów w artykule „Diament Meblarstwa 2021” – oto zwycięzcy!

Organizatorzy – Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika „BIZNES.meble.pl”, oraz Grupa Meble.pl S.A. – jeszcze raz gratulują laureatom i dziękują wszystkim za udział w jubileuszowej edycji konkursu. 

Szczególne podziękowania należą się również Jurorom, a także Patronom, jak również Partnerowi Technologicznemu – marce Globus, która tradycyjnie postanowiła wyróżnić 3 firmy. Jakie? O tym w artykule: Marka Globus przyznała nagrody specjalne.

Kiedy rozpocznie się kolejna edycja konkursu „Diament Meblarstwa”?

16. edycja „Diamentu Meblarstwa” ruszy 1 czerwca 2021 roku. Zgłoszenia do konkursu Diament Meblarstwa 2022” jak zawsze będą przyjmowane za pośrednictwem strony: www.diamentmeblarstwa.pl.

Zapraszamy do lektury:

Katalog „Diament Meblarstwa 2021”.