Rankingi

Marka Globus przyznała nagrody specjalne

Złota piła za kolekcję mebli „ΩMEGA – w industrialnej stylistyce” dla Mebin Andrzej Binkowski.

Marka Globus przyznała nagrody specjalne

To już kolejny rok, w którym marka Globus – Partner Technologiczny konkursu „Diament Meblarstwa” – postanowiła nagrodzić trzy, wybrane firmy.

Jubileuszowa edycja konkursu, którego organizatorami są Wydawnictwo meble.pl, wydawca miesięcznika „BIZNES.meble.pl” oraz Grupa Meble.pl S.A., dobiega końca. Kapituła wyłoniła tegorocznych zwycięzców, laureaci otrzymali statuetki, ale, jak się okazuje, to jeszcze nie koniec nagród.

Od kilku lat swoje wyróżnienia przyznaje marka Globus. Także w tym roku Partner Technologiczny konkursu „Diament Meblarstwa” postanowił uhonorować trzy firmy.

Złota piła za kolekcję mebli „ΩMEGA – w industrialnej stylistyce” dla Mebin Andrzej Binkowski.

W uzasadnieniu czytamy: Nagrodę przyznajemy za styl, elegancję i uniwersalność, ponieważ kolekcja ta doskonale sprawdzi się zarówno w bardziej klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu. Cechuje ją minimalizm, a zastosowane detale dodają tej kolekcji niebanalności i smaku. Każdy szczegół wydaje się być dopracowany i przemyślany.

Srebrna piła za meble do strefy dziennej „Golden State” dla Fabryki Mebli „Forte”.

UZASADNIENIE: Marka Globus wybrała tę kolekcję ze względu na interesujący design oraz wykorzystanie bardzo ciekawej struktury i kolorystyki frontów.

Brązowa piła za meble łazienkowe z linii „Oxford” dla firmy Krofam.

Przyznajemy nagrodę, ponieważ meble te cechują się elegancją, a zarazem minimalizmem, a frezowane detale podkreślają całość w wyrazisty sposób – uzasadnia marka Globus.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.