Rankingi

Finaliści konkursu „Dobry Wzór 2020”

System regałowy „Grop”, marka: Loft Decora, proj.Pawlak & Stawarski, prod. Loft Kontrakt Tomasz Tomaszewski. Fot. Weronika Trojanowska.

Finaliści konkursu „Dobry Wzór 2020”

Spośród 179 produktów i usług jury konkursu wyłoniło 115 nowatorskich i funkcjonalnych przykładów polskiego wzornictwa. W tym gronie nie mogło zabraknąć mebli.

Reklama
visby.pl banner z promocją na łóżko

Te świetnie zaprojektowane produkty i usługi zostaną pokazane na wystawie w październiku tego roku, znajdą się także w ekskluzywnym katalogu wystawy. To one będą walczyły o nagrody przyznawane przez interdyscyplinarne jury w dziewięciu kategoriach: Dom, Praca, Sfera Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania oraz Nowe materiały.

Na najlepszych czekają także nagrody specjalne: Designer Roku, Wzór Roku, Produkt Roku, Wzór Roku dla Kultury, Wzór Roku dla Zrównoważonego Rozwoju, Wzór Roku dla Integracji.

Wystawa pokonkursowa będzie czynna od 30 października do 29 listopada br., w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Wstęp wolny, ograniczony regulacjami wynikającymi z pandemii koronowirusa.

Wystawa pokonkursowa:

KIEDY:  od 30 października do 29 listopada br.

GDZIE: Warszawa, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, ul. Świetojerska 5/7

Konkurs patronatem medialnym objęły miesięcznik „BIZNES.meble.pl” i portal biznes.meble.pl.