Rankingi

„Diament Meblarstwa” – koniec promocji!

Diament Meblarstwa 2022.

„Diament Meblarstwa” – koniec promocji!

Jeszcze tylko 30 LIPCA organizatorzy konkursu „Diament Meblarstwa” – Wydawnictwo meble.pl oraz Meble.pl S.A. – przyjmują ZGŁOSZENIA W NIŻSZEJ CENIE.

Reklama
Lectra banner śródtekstowy 7500x100 16.02.-15.03.2024

Pierwszy etap 16. odsłony prestiżowego konkursu „Diament Meblarstwa”, w którym promocyjny koszt zgłoszenia pierwszego produktu wynosi 990 zł + 23% VAT, nieuchronnie zbliża się do końca.

Do kiedy obowiązuje cena promocyjna?

Promocja potrwa tylko do 30 lipca 2021 roku, ale produkty można będzie zgłaszać jeszcze do 11 października – w cenie regularnej – 1.890 zł + 23% VAT.

Jak zgłosić się do konkursu?

By wziąć udział w konkursie należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Reklama
Banne 300x250 px Furniture Romania ZHali Imre

W ilu kategoriach przyjmowane są zgłoszenia do konkursu „Diament Meblarstwa”?

Tak jak w poprzednich latach produkty można zgłaszać w 21 kategoriach, w ramach których uczestnicy dokonują wyboru klasy: standard lub premium, a także w dwóch dodatkowych kategoriach (marketing i komunikacja oraz wizje), bez podziału na klasy.

Z ilu etapów składa się konkurs „Diament Meblarstwa 2022”?

Konkurs „Diament Meblarstwa 2022” trwa od czerwca do grudnia 2021 r. i składa się z 5 etapów. Zwieńczeniem tegorocznej edycji będzie katalog konkursowy, którego premiera ma miejsce podczas Gali wręczenia nagród w Warszawie.

Kto dokonuje wyboru najlepszych produktów?

Zwycięskie produkty wskaże kapituła – kilkudziesięcioosobowy skład, który stanowią w tym roku: architekci, projektanci wnętrz, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, organizatorzy targów, przedstawiciele sektora handlu meblami oraz hurtowni.

Jakie kryteria będą decydowały o przyznaniu nagród w konkursie „Diament Meblarstwa 2022”?

Dokonując oceny produktów jury weźmie pod uwagę: wzornictwo, zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność, zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólną prezencję produktu.

Jak wygląda promocja konkursu?

Oficjalne zakończenie konkursu i uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom, odbędzie się w grudniu 2021 roku w Warszawie.

Podczas gali finałowej, swoją premierę będzie miał specjalny katalog konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do konkursu. Ponadto zapowiedzi konkursu, wyniki, jak również relację z gali finałowej, można będzie znaleźć w miesięczniku „BIZNES meble.pl”, na portalu www.biznes.meble.pl oraz na profilach: miesięcznika „BIZNES meble.pl” i konkursu „Diament Meblarstwa”.

Patronami Honorowymi i Medialnymi 16. edycji „Diamentu Meblarstwa” są portale internetowe, czasopisma oraz instytucje związane z branżą meblarską, co zapewnia szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.